RSS
18 Грудень
     
 
Полтавська ОД Райффайзен Банку Аваль перемогла у спартакіаді серед банківських команд

Команда Полтавської обласної дирекції Райффайзен Банку Аваль стала переможцем Третьої обласної спартакіади серед команд працівників банківських установ. Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю із посиланням на Полтавську ОД банку.

Як повідомили в обласній дирекції, турнір проходив протягом жовтня 2007 року та складався з командних (міні-футбол, волейбол, баскетбол) та індивідуальних (легка атлетика, настільний теніс, гирьовий спорт, армрестлінг, шахи, шашки) змагань.

Учасниками Спартакіади стали команди восьми банків Полтавської області. Організатором змагань уже в третє виступила Полтавська обласна рада ФСТ «Спартак».

Переможець турніру визначався за результатами, що їх досягли команди у п’яти видах програми. Зокрема, команда Полтавської ОД Райффайзен Банку Аваль виборола першість у змаганнях із легкої атлетики, волейболу, баскетболу, гирьовому спорті та шахах.

Переможців та призерів в індивідуальних змаганнях було нагороджено медалями та грамотами, а у командних змаганнях — ще й кубками.

Спартакіада завершилася 27 жовтня змаганнями з шахів, шашок та заключними іграми з міні-футболу. На урочистому закритті команду Полтавської ОД Райффайзен Банку Аваль було нагороджено грамотою та кубком за І загальнокомандне місце.

Як повідомлялося раніше, минулого року Полтавська ОД Райффайзен Банку Аваль посіла друге загальнокомандне місце в обласній Спартакіаді серед команд працівників банківських установ.

Пошук
НОВИНИ