RSS
17 Листопад
     
 
ЗАТ «ОТП Банк» проводить нову акцію – автомобілі марки КІА у кредит за зниженими відсотковими ставками

OTP Bank спільно з дистриб’ютор марки КІА Компанією “КІА Моторс Україна” та страховим партнером ЗАТ ”СК „ПРОВІДНА” проводять нову акцію – авто у кредит за зниженою відсотковою ставкою.

За умовами акції, купуючи автомобілі марки КІА в автосалонах мережі офіційних дилерів цієї компанії, клієнти отримують унікальну можливість оформити кредит з початковим внеском або без авансового платежу за зниженими відсотковими ставками. Акція триватиме з 01 листопада 2007  по 31 січня 2008 року.

Так, за кредитом з початковим внеском вони встановлені на рівні 9,99% річних у доларах США, 9,49% - у євро, 7,99% - у швейцарських франках та 13,99% - у гривні. Кредит надається терміном до 7 років, а його максимальний розмір становить 100 тис. доларів (або еквівалент в іншій валюті). Також зменшено початковий внесок клієнта до10% від суми позики.

Відсоткові ставки за кредитом на купівлю автомобіля без авансового платежу дорівнюють 10,49% річних у доларах США, 9,99% - у євро, 8,49% - у швейцарських франках та 14,49% - у гривні. Сам кредит видається терміном до 6 років, а його максимальна сума становить 100 тис. євро (або еквівалент в іншій валюті).

Акція проводиться в усіх містах країни, де розташовані  автосалони офіційних дилерів «КІА Моторс Україна».

ЗАТ «ОТП Банк» пропонує клієнтам три програми автокредитування: автокредити з початковим внеском, без авансового платежу, з відтермінуванням погашення.

Наразі портфель автокредитування OTP Bank вже перевищує 1,3 млрд. грн. Станом на 31 грудня 2006 року банк видав 19 тис. 279 автокредитів, з початку поточного року – понад 3 тис. 950.

Кредитні продукти OTP Bank покликані максимально задовольняти потреби клієнтів, які у свою чергу завжди можуть розраховувати на підтримку і розуміння спеціалістів нашого банку.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 жовтня 2007 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розмірами активів, 7-м – за розміром кредитного портфелю і 10-м - за розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 180 тисяч клієнтів.  Його мережа філій на території України нараховує 18 філій, 52 відділення і 38 представництв.

 

Пошук
НОВИНИ