RSS
15 Грудень
     
 
VAB Re увійшла до «Гвардії»- 500

VAB Re отримала диплом «За розвиток економіки» і увійшла до «Гвардії»-500 компаній України за версією видавничого будинку «Галицькі контракти». Про це 2 листопада повідомила Голова Правління ПК VAB Re Алла ВОЛОШИНА з посиланням на результати рейтингу.
«Гвардія 500» – базовий проект програми, підводить підсумки діяльності українських компаній та економіки країни. У рамках проекту представлений загальний рейтинг 500 найбільших компаній України за підсумками їх діяльності і результатами незалежної оцінки. У рейтингових таблицях компанії відображені за об'ємом чистого доходу. Також  проект публікує рейтинги 35 ринків. Видання складається з ранкингів, рейтингів, аналітичних матеріалів про тенденції ринків і економіки в цілому. «Гвардія 500» — рейтинг найбагатших компаній України.
За словами Алли Волошиної, «сьогодні перестрахування істотно впливає на темпи якісного і кількісного зростання страхового ринку України. Перестраховка – це показник рівня розвитку ринку, і лише високий професіоналізм всієї команди фахівців компанії VAB Re, а також могутній фінансовий потенціал перестраховика можуть гарантувати досягнення максимального результату».
Колектив компанії VAB Re висловлює подяку укладачам рейтингу за визнання і високу оцінку внеску у розвиток ринку українського перестрахування.

ДОВІДКА:
Перестрахова компанія VAB РЕ створена у квітні 2004 року. З жовтня 2006 року входить до складу універсальної фінансової групи VAB Group.
Компанія пропонує перестраховий захист юридичним особам – страховим та перестраховим компаніям. Станом на 1.09. 2007р. VAB РЕ підписала перестрахових премій на суму 13813,7 тыс. грн. та виплатила більше 7835,8 тыс. грн.
Статутний капітал VAB РЕ складає 50 000 000 грн., технічні резерви –  11,913 млн. грн.

 

Пошук
НОВИНИ