RSS
20 Січень
     
 
АУБ і ДДСО при МВС України підписали Меморандуму про співпрацю та Протокол погодження принципів цінової політики на 2008 р.

Останні роки українська банківська система інтенсивно розвивається, разом з цим зростає і її попит на послуги охорони. Сьогодні для надання таких послуг банкам залучаються спеціалізовані структури та відомча охорона. 43,5% від загальної кількості банків знаходяться під охороною Державної службі охорони при МВС України, яка виконує ці функції вже 55 років.
Ускладнення та розвиток банківської справи, поява нових послуг і технологій з охорони вимагають від банкірів і охоронців оновлення нормативної бази що, що регулює цей ринок.
В результаті спільної роботи над цим питанням фахівцями НБУ, Асоціації українських банків та Державної служби охорони підготовлено проект узгодженого нормативного документу, що знаходиться на розгляді керівництва Нацбанку, саме «Положення про вимоги щодо технічного стану та організації охорони приміщень банків України».
  Зважаючи на спільні цілі МВС та банківської сфери щодо забезпечення надійної охорони банків, розвитку цивілізованого конкурентного ринку охоронних послуг, вироблення взаємовигідних підходів співробітництва керівництвом ДСО та АУБ  прийнято рішення про підписання Меморандуму про співпрацю з питань охорони.
Його підписання відбулося 29 жовтня. В церемонії підписання взяли участь Президент АУБ Олександр Сугоняко та Начальник ДДСО при МВС України генерал-майор Сергій Сидоренко. По завершенню церемонії підписання відбулася прес-конференція.
Як зазначили учасники прес-конференції, основна мета підписання Меморандуму – надання можливості забезпечити надійну охорону банківських установ за рахунок доступності послуг ДСО.
В Меморандумі перелічені основні напрями співпраці. Це:
- створення цивілізованого конкурентного ринку охоронних послуг в Україні за європейськими стандартами, у тому числі і ринку послуг охорони, озброєної вогнепальною нарізною зброєю;
- спільне опрацювання проектів законів та інших нормативно-правових актів, що впливають на сферу забезпечення охорони банківських установ, життя і здоров’я працівників, клієнтів з урахуванням інтересів обох сторін;
- вироблення спільних підходів, механізмів, рекомендацій (економічних, технічних тощо) у сфері захисту банківських установ, їх працівників та клієнтів;
- впровадження сучасних технічних засобів охоронного призначення у банківських установах.
Першим кроком реалізації положень Меморандуму є спільне розроблення та підписання Протоколу погодження принципів цінової політики Державної служби охорони при МВС України для банківських установ на 2008 рік.
Таким чином механізми співпраці будуть нормативно врегульовані на засадах прозорості ціноутворення, сталості цін, незмінності ціни протягом певного часу та чітко визначеного рівня майнової відповідальності підрозділів ДСО.

Прес-служба ДДСО при МВС України
Прес-служба Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ