RSS
20 Січень
     
 
Обсяг кредитів фізичних осіб Одеського облуправління Ощадбанку досяг 500 млн. гривень

Як повідомив начальник Одеського обласного управління Ощадбанку Олександр Дацюк, станом на 26 жовтня 2007 р. обсяг кредитів фізичних осіб в установах банку в Одеській області досяг 500 млн. гривень.
При цьому значно покращилась якість кредитного портфеля: доля проблемних активів зменшилася майже вдвічі (до 1,1%). Доля Ощадбанку на ринку кредитування фізичних осіб в Одеському регіоні збільшилася на 0,7%.
«Зростання кредитного портфеля зумовлене збільшенням обсягів залучення позичальників через нові точки продаж, активними продажами стандартизованих кредитних продуктів та оптимізацією умов за діючими програмами з кредитування фізичних осіб», - коментує банкір.  Випереджаючими темпами обсяги кредитування населення зростають в містах Одеса, Іллічівськ, Ізмаїл, Котовськ, Миколаївському, Ренійському, Красноокнянському районах Одещини.
Важливою складовою зростання кредитного портфеля та якості обслуговування клієнтів в установах управління стала співпраця з автосалонами та агенціями нерухомості, різноманітність умов продажу продуктів та оперативність прийняття рішень.
З початку 2007 року установами Одеського обласного управління Ощадбанку видано кредитів на суму понад 412 млн. грн. Найбільш популярними серед клієнтів - фізичних осіб є іпотечні кредити – 41 % та кредити на придбання автотранспорту - 31 %. Послугами кредитування Ощадбанку в Одеській області ВАТ «Ощадбанк» скористалось близько 25 тис. чоловік. Наприкінці липня п.р. в Одесі відкрився перший в системі Ощадбанку спеціалізований центр авто кредитування. 

 

Пошук
НОВИНИ