RSS
23 Лютий
     
 
Архів
Привітання Голови Верховної Ради Володимира Литвина

Делегатам, учасникам і гостям
XI з'їзду Асоціації українських банків

Вже 14-й рік Асоціація українських банків активно і ефективно впливає на формування банківського  середовища як ринкову економічну силу становлення української державності.

Банки гостро відчувають недосконалість існуючої нормативно-правової бази, що регулює економічну діяльність. Нещодавно увагу народних депутатів, спеціалістів економічної сфери, урядовців та вчених, всієї громадськості привернули парламентські слухання з проблем та перспектив розвитку фінансів та банківської системи. Відверта та ділова дискусія була спрямована на розвиток реального сектора економіки, створення умов для включення банківської системи в процес інвестування і довгострокового кредитування економіки та населення.

До Верховної Ради подані відповідні законопроекти. Тож найтіснішими мають стати контакти членів Робочої групи народних депутатів, спеціалістів НБУ, АУБ, представників банків, урядовців з  доопрацювання банківського і ширше — фінансового законодавства.

Загалом потрібні консолідовані зусилля всіх зацікавлених сторін і Асоціації у вирішенні банківських  проблем.

І дуже добре, що Асоціація бере участь у вдосконаленні банківського законодавства, лобіює вирішення актуальних питань банківської діяльності, що дасть можливість розширити обсяги кредитування реального сектора економіки, підвищити гарантії повернення кредитів. Всілякої підтримки заслуговують ваші зусилля з формування громадської думки і згуртування фахівців банківської справи для подальшого розвитку банківської системи, виведення її на рівень європейської за якістю і асортиментом пропонованих послуг.
Щиро бажаю з'їзду Асоціації плідного обговорення перспективних ідей, прийняття мудрих рішень і реального їх виконання.

Володимир ЛИТВИН,
Голова Верховної Ради України

Пошук
НОВИНИ