RSS
17 Січень
     
 
Архів
Привітання Голови Національного банку України Сергія Тігіпка

Делегатам, учасникам і гостям ХІ з'їзду Асоціації українських банків

Від імені Правління, всіх працівників Національного банку України вітаю Вас з нагоди проведення ХІ з'їзду Асоціації українських банків!
Приємно відзначити, що Асоціація як громадська організація відіграє визначну роль у згуртуванні банкірів навколо проблем удосконалення банківської діяльності.

Так, Асоціація докладає значних зусиль і бере активну участь у вдосконаленні банківської нормативно-правової бази, широкому інформуванні населення країни про діяльність комерційних банків, їх значення в житті держави, у підвищенні професійного і кваліфікаційного рівня спеціалістів банківської сфери, адже, у підсумку, це зміцнює довіру до банківської системи у цілому.

Особливо наголошу на високій ролі та принциповій позиції Асоціації у створенні рівних конкурентних умов для всіх банків, в активному відстоюванні справедливих інтересів банків, у недопущенні їх дискримінації.

Національний банк співпрацює з Асоціацією на засадах взаємоповаги і рівності, хоча, іноді процес узгодження позицій буває доволі складним. Але, розумність компромісу превалює у наших стосунках, що дає змогу досягти згоди при вирішенні важливих питань. Адже ми маємо єдині стратегічні інтереси  ефективне функціонування банківської системи та забезпечення стабільності національної валюти.

Переконаний: документ, підготовлений за результатами з'їзду, сприятиме удосконаленню банківської системи: від законодавчої бази до рівня обслуговування у кожній філії всіх банків та виведення
нашої банківської системи на високий європейський рівень.
Бажаю всім учасникам з'їзду плідної роботи, корисного спілкування, успіхів у професійній діяльності. Удачі і благополуччя вам і вашим родинам.

З повагою,
Голова Національного
банку України
Сергій ТІГІПКО

Пошук
НОВИНИ