RSS
17 Січень
     
 
Архів
Привітання Сергія Буряка, Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності

Між Комітетом ВР України з питань фінансів і банківської діяльності і Асоціацією українських банків склалися нормальні ділові взаємовідносини. Ми уклали Угоду про співробітництво і взаємодію між нашими структурами і таким чином перевели нашу співпрацю на регулярну основу.

Асоціація українських банків активно співпрацює з Комітетом щодо підготовки законопроектів, які стосуються банківської системи, а також у вирішенні інших питань банківської діяльності. Керівники і спеціалісти Асоціації українських банків на високому фаховому рівні розглядають проекти документів, беруть участь у підготовці експертних висновків, в діяльності робочих груп, обговоренні
законопроектів на засіданнях Комітету.

За активної участі Асоціації були проведені "круглі столи" для обговорення важливих питань, пов'язаних з банківською діяльністю. Спеціалісти АУБ брали активну участь у підготовці і проведенні парламентських слухань: "Фінанси і банківська діяльність: сучасний стан та перспективи розвитку".
Наша плідна співпраця дає позитивні результати і сприяє вирішенню важливих проблем банківської діяльності.

Асоціація українських банків на сьогодні це потужне банківське об'єднання, яке має своє місце в суспільстві і активно співпрацює з банками, владними структурами, НБУ на користь розвитку банківської системи і економіки України.
Бажаю АУБ не втрачати досягнутого рівня і в подальшому посилювати нашу взаємодію.


Сергій Буряк,
Голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності

Пошук
НОВИНИ