RSS
23 Лютий
     
 
Архів
Привітання Віктора Суслова, Голови Державної комісії з регулювання фінансових послуг України

Вельмишановні учасники,
гості та організатори одинадцятого з'їзду
Асоціації українських банків!

У становленні та розвитку банківської системи України, набутті нею світового рівня неоціненну роль відіграє ось уже понад 10 років Асоціація українських банків.
Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України регулює та наглядає за всіма небанківськими установами та організаціями, які надають фінансові послуги. Так, як це здійснює Національний банк України стосовно комерційних банків.
Отже, ми з Вами покликані виконувати одну справу. І мета цієї справи — створити розвинений фінансовий сектор економіки, який за рівнем своєї діяльності відповідав би міжнародним стандартам, задовольняв потреби його учасників і відігравав дедалі суттєвішу роль в економічному житті
України.
Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України лише налагоджує свою діяльність. Але ми вже плідно співпрацюємо з
найбільшими громадськими об'єднаннями учасників небанківського ринку фінансових послуг.
Йдеться про Лігу страхових організацій України, Національну асоціацію кредитних спілок України, Асоціацію лізингових організацій України та інші.
Це допомагає нам як центральному органу виконавчої влади зважати на точку зору учасників різних секторів фінансового ринку, інтереси яких представляють ці громадські об'єднання. Крім цього, така співпраця надзвичайно корисна під
час розробки законопроектів та нормативних актів, розв'язання вагомих проблем регулювання діяльності цього ринку.
Сподіваємося також на конструктивну співпрацю з Асоціацією українських банків з усіх напрямів нашої діяльності, що тісно взаємопов'язані.
З нагоди проведення XI з'їзду Асоціації українських банків щиро вітаю Вас та бажаю плідної роботи і переконливих успіхів у прискоренні розвитку економіки України, піднесенні життєвого рівня українського народу.

Віктор Суслов
Голова Державної комісії з регулювання фінансових послуг України

Пошук
НОВИНИ