RSS
16 Грудень
     
 
Новини АУБ
АКБ "Легбанк" відзначив 18-річчя

26.06.2007

Нещодавно – 16 червня п.р. - відсвяткував своє 18-річчя один з «старійшин» фінансово-банківської системи України - акціонерний комерційний банк «Легбанк».
А сьогодні підбито підсумки акції, яку проводив для своїх клієнтів банк на честь святкування урочистої дати. Незабаром відбудеться вручення призів переможцям, серед яких – підприємства, представники малого та середнього бізнесу, клієнти-фізичні особи. Під час проведення акції з 11 по 22 червня п.р. серед клієнтів банку – юридичних та фізичних осіб – проводилось анкетування. Клієнти, які заповнювали анкети, автоматично входили до числа учасників акції. Подарунком для переможців стали п’ятнадцять піврічних передплатних абонементів на діловий щотижневик «Контракти».
Метою акції стало не тільки додаткове вивчення нагальних потреб клієнтів, адже переважна більшість запитань стосувалась саме зацікавленості клієнтів у нових послугах. Найбільше відповідей містили бажання отримати кредити, зокрема, на поповнення обігових коштів, придбання автомобілів для підприємств тощо.
Декілька запитань анкети за різними критеріями допомагали оцінити рівень якості надання послуг та якості обслуговування персоналом банку - клієнти, зазначимо, ставили найвищі бали.
За окремими критеріями клієнтами оцінювались банківські послуги -  також найвищими оцінками.
Аналізуючи анкети, фахівці відзначили дуже приємний для себе факт – багато підприємств обслуговуються в банку понад десять років, що свідчить про сприятливі умови співробітництва, якісне обслуговування, конкурентоспроможні тарифи і про задоволеність клієнтів.
Було також відмічено, що в банку обслуговуються підприємства різних галузей промисловості, представники малого та середнього бізнесу.
Хоча після створення банк спеціалізувався на обслуговуванні підприємств легкої промисловості, але пізніше, завдяки накопиченому досвіду, в банку було ухвалено рішення розширити спектр клієнтів-юридичних осіб. Маючи бажання розвиватися, банк впроваджував нові послуги, удосконалював існуючі.
В банку констатують - з часом обрана концепція "універсального банку", що пропонує повний спектр фінансових послуг, повністю виправдала себе.
Сьогодні банк продовжує стабільну діяльність. До структури банку входять 12 підрозділів, у тому числі 3 філії - у м.Черкаси, м.Кіровоград, м.Суми, а також  9 регіональних безбалансових відділень – у м. Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Одеса, Сімферополь, чотири працюють у Києві.
На початку року банком відкрито нову філію – у м.Суми. Як і всі підрозділи банку, нова установа здійснює всі види банківських операцій: відкриття поточних рахунків, грошові перекази, операції з валютою, кредитування клієнтів. Досвідчені та кваліфіковані співробітники банку надають всі необхідні консультаційні та інформаційні послуги, що стосуються банківських операцій. Якісний сервіс та індивідуальний підхід до кожного клієнта – основні чинники, якими керується у своїй роботі персонал нової установи.
Установи банку в Києві та обласних центрах тісно співпрацюють з підприємствами та організаціями різних сфер промисловості і пропонують вигідні, зручні умови обслуговування та якісний сервіс. Банк активно кредитує своїх клієнтів.
Так, протягом першого кварталу сума кредитів, наданих клієнтам-юридичним особам, збільшилася на 10,2 млн. грн. і склала на звітну дату 131,7 млн. грн.
Послуги з надання кредитів пропонуються установами банку клієнтам-фізичними особам. Так, за підсумками діяльності у звітному кварталі частка кредитів, наданих фізичним особам, у загальному кредитному портфелі банку складає 13,5% і становить 20,54 млн. грн.
Балансовий капітал за І квартал п.р. збільшився на 1,45 млн. грн. і склав на 01.04.2007 р. 60,87 млн. грн.
Прибуток, отриманий банком в I кварталі 2007 року, склав 627 тис. грн.
В планах банку – подальший розвиток згідно обраній стратегії, залучення на обслуговування нових клієнтів, розробка та впровадження банківських продуктів.
 
Довідка: АКБ „Легбанк” створений 16 червня 1989 року. В 1991 році, після проголошення Незалежності, АКБ «Легбанк» зареєстрований Національним банком України. У тому ж році був прийнятий новий Статут банку.
В 1994 році в банку відкритий найбільший депозитний зал на 650 сейфів.
В 1996 році банк одним з перших в Україні почав працювати з ділинговою системою «REUTERS».
Банк має ліцензію № 45 НБУ від 04.12.2001 р. на всі види банківських операцій та дозвіл ДКЦПФР  № 30-172-е від 02.06.98 р. на ведення реєстру власників іменних цінних паперів.                       
АКБ «Легбанк» надає повний спектр послуг на внутрішньому та зовнішньому фінансових ринках, виконуючи всі економічні нормативи Національного банка України.


 

Пошук
НОВИНИ