RSS
24 Жовтень
     
 
Новини АУБ
До АУБ вступив Європейський газовий банк

29.05.2007

ТОВ «Європейський газовий банк» (м.Київ) прийнято до складу Асоціації українських банків. Рішення про це на своєму засіданні затвердила Рада АУБ.
ТОВ «ЄВРОГАЗБАНК» зареєстровано 16 жовтня 2006 p., включено в Державний реєстр банків 17 жовтня 2006р. № 312. Він є універсальним банківським закладом, що динамічно розвивається.
Місцезнаходження банку – м. Київ, вул.. Лук”янівська, 1.
Голова Правління банку – Павліченко Ростислав Васильович.
Статутний капітал банку – 73 390 000 гривень.
Стратегія розвитку ТОВ «ЄВРОГАЗБАНК» орієнтована на постійне розширення спектру банківських послуг та встановлення довгострокових партнерських стосунків з клієнтами.
Як повідомив Голова Правління банку Ростислав Павліченко: “Одночасно з курсом на універсалізацію і комплексність обслуговування клієнтів, в стратегії банку присутні такі напрямки, як розвиток регіональної мережі, метою якої є розширення географії клієнтської бази, впровадження нових технологій обслуговування клієнтів в інвестиційно привабливих регіонах, прискорення і спрощення розрахунків між постачальниками і споживачами з різних областей України, а також розвиток бізнесу в регіонах”.
В банку вважають, що максимальне задоволення потреб клієнтів та створення найбільш сприятливих умов для їх діяльності є основною метою, поставленою перед кожним співробітником банку.

Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ