RSS
20 Жовтень
     
 
Новини АУБ
Рада АУБ: ХІІІ З”їзд Асоціації українських банків відбудеться 22 червня 2007 р.

29.05.2007

Черговий ХІІІ З”їзд Асоціації українських банків буде проведено 22 червня 2007 року в м. Києві. Про це прийняли рішення члени Ради АУБ. Вів засідання Голова Ради АУБ, народний депутат України Станіслав Аржевітін.
ХІІІ З”їзд АУБ буде звітно-виборчим. На ньому розглядатимуться тенденції розвитку банківської системи та її роль в економіці країни, питання, які потребують законодавчого та нормативно-правового врегулювання, підвищення ролі Асоціації українських банків в захисті інтересів учасників кредитно-фінансового ринку тощо.
Під час засідання Ради схвалено основні напрями діяльності АУБ на період з 2007 по 2011 роки і рекомендовано провести їх обговорення з банками, після чого винести на розгляд та затвердження XIII З`їздом АУБ.
Також розглядалися питання формування керівних органів (Ради та Ревізійної комісії АУБ), склад яких затвердить ХІІІ З”їзд.
Обговорюючи питання вдосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, банкірами відмічено активізацію роботи АУБ в цій сфері та наголошено на потребі подальшої системної співпраці разом з НБУ над покращенням середовища діяльності банків у всіх основних напрямках.
Окремо банкіри наголосили на потребі всебічного опрацювання проекту Закону “Про валютне регулювання та валютний контроль”.
Обговоривши питання роботи Третейського суду АУБ, Радою рекомендовано Головам Правлінь комерційних банків включити до тексту договорів комерційних банків третейське застереження, що надасть можливість значно скоротити строки розгляду спорів.
Окремо банкіри торкнулися питання забезпечення захисту прав кредиторів, власників і інвесторів, наголосивши на тому, що подальший розвиток української економіки без зняття цієї проблеми неможливий.
На Раді АУБ прийнято рішення про затвердження п.Лутака М.Д. на посаді Віце-президента АУБ, який буде вести в Асоціації питання розвитку небанківського фінансового ринку та взаємодії банків з регуляторами і учасниками цього ринку.
Рішенням Ради АУБ до складу Асоціації прийнято нового члена – ТОВ «Європейський газовий банк» (м.Київ).


Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ