RSS
19 Жовтень
     
 
Новини АУБ
АУБ взяла участь у Євразійському “круглому столі” з питань корпоративного управління в банках

22.05.2007

17 травня 2007 року у м. Тбілісі  відбувся Євразійський Круглий стіл з питань корпоративного управління в банках,  у роботі якого прийняла участь Асоціація українських банків у особі віце-президента АУБ М. Лутака.
 Учасниками Круглого столу є представники таких країн Євразійського регіону, як Вірменія, Азербайджан, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Монголія, Україна та Узбекистан, а його формат дозволяє забезпечити структурний політичний діалог з питань корпоративного управління. До робочих груп, які створюються для опрацювання актуальних питань удосконалення корпоративного управління залучаються також експерти  ОЕСР та ЄБРР.
Предметом обговорення травневого Круглого столу були  Короткі рекомендації з вироблення політики в області корпоративного управління в банках країн Євразійського регіону, які були попередньо узгоджені спеціальною експертною групою. Координацію опрацювання базових документів та забезпечення результативності участі АУБ у роботі Круглого столу  здійснював  член Ради АУБ,  Президент Харківського банківського союзу А.Волок.
В основу позиції Асоціації українських банків були покладені підходи , які  містяться у   Методичних рекомендаціях щодо вдосконалення корпоративного управління в банках України, схвалених Постановою Правління Національного банку України від 28.03.07 № 98.

 

 

Пошук
НОВИНИ