RSS
18 Жовтень
     
 
Новини АУБ
Корпорація Microsoft та АУБ допомогли українським банкам заощадити понад $1 000 000 за два роки

07.05.2007

У березні завершився другий рік дії трирічної Програми корпоративного ліцензування програмних продуктів Microsoft в українських банках, реалізація якої здійснюється в рамках Меморандуму про співпрацю, підписаного між Асоціацією українських банків та компанією «Майкрософт Україна».

Протягом другого року дії Програми, банки - члени АУБ при придбанні програмних продуктів Microsoft отримали консолідовану економію коштів близько $524 000 (без ПДВ). Якщо протягом першого року дії Програми до неї приєдналися понад 50 банківських установ, а загальна економія коштів склала близько $544 000 (без ПДВ), то враховуючи підсумки другого року дії програми, українські банки змогли заощадити понад мільйон доларів на програмних продуктах корпорації Microsoft.

Слід відзначити, що протягом 2006 року банки стали приділяти значно більше уваги захищеності та керованості інформаційної інфраструктури. Саме тому збільшилася кількість серверних продуктів, що купувалися українськими банками за корпоративними програмами ліцензування Microsoft.

Розрахована на 3 роки, Програма надає банкам-членам АУБ та їх дочірнім підприємствам більш сприятливі з економічної точки зору умови ліцензування, порівняно зі стандартними корпоративними програмами, які пропонуються компанією Microsoft: вищий рівень базової знижки (25%, 15%, 10% відповідно до років дії Програми). До реалізації Програми залучені сертифіковані партнери Microsoft в Україні. В рамках підписаного Меморандуму, Асоціація українських банків виконує функцій координуючого органу.

Програмою охоплено основні продукти, які широко використовуються у банківських установах: операційні системи Windows, пакети офісно-програмних застосувань, серверні продукти. Її учасниками стали банки практично з усіх регіонів України, а також банки з іноземним капіталом.
 
Як прокоментував результати дії Програми Президент АУБ Олександр Сугоняко: «Ми задоволені результатами нашої співпраці, не лише економічними, але й технологічними та організаційними. Перехід українських банків на використання легальних програмних продуктів є важливим кроком до утвердження в Україні світових стандартів ведення бізнесу та забезпечення прав інтелектуальної власності. Крім того, Програма є важливою віхою на шляху нашої країни до євроінтеграції та покращення іміджу України у світі».

За словами Валерія Лановенка, Генерального директора компанії «Майкрософт Україна»: «Україна останнім часом впевнено знижує рівень піратства, лише за останній рік цей показник впав на 6% (з 91% до 85%). Ми розуміємо, що бізнес здатний посприяти державі, поступово змінюючи ставлення громадян до проблеми дотримання авторських прав. Фінансова безпека громадян – це дуже важливий момент. Використання у банківській сфері саме легального ПЗ дозволяє уникнути багатьох ризиків як для самих банків, так і для їхніх клієнтів, допомагаючи забезпечити належний рівень захисту банківської інформації та коштів. Підсумок двох років дії Програми свідчить про те, що банківські установи, що мали на меті ліцензування основного парку програмного забезпечення, вже скористалися такою можливістю. Тому останній рік дії програми буде логічним завершенням даної спільної ініціативи Microsoft та АУБ для українських банків».

Більш детально з умовами Програми можна ознайомитися на веб-сайті Асоціації українських банків:
http://www.aub.com.ua/ua/technologies.html?_m=publications&_t=cat&id=235


-----------------------------------------------------------

Про Асоціацію українських банків (www.aub.com.ua)

Асоціація українських банків створена в 1990 році як всеукраїнська недержавна, незалежна, добровільна, некомерційна організація. Її місія полягає у сприянні розвитку національної банківської системи. АУБ об’єднує діючі в Україні комерційні банки та представляє їх системні інтереси у відносинах з державними органами. АУБ об”єднає 125 діючих в Україні банків. Окрім комерційних банків до складу АУБ входять п”ять регіональних банківських союзів: Дніпропетровський, Харківський, Кримський та Одеський банківські союзи, Асоціація банків Львівщини, а також Міжнародний інститут фінансів, Українська міжбанківська валютна біржа, Аудиторська фірма “АПІК”.
Контактна інформація для преси:
Тел.: + 380 (44) 541-05-36
Факс: + 380 (44) 541-05-28
Контактна особа для преси: Шумило Сергій Вікторович, керівник прес-служби АУБ
E-mail: presa@aub.com.ua

Про корпорацію Microsoft
Заснована у 1975 році корпорація Microsoft є визнаним світовим лідером у виробництві програмного забезпечення, наданні послуг та розробці інтернет-технологій для персональних комп'ютерів та серверів. Компанія пропонує широкий спектр програмних продуктів для ділового та особистого застосування та послуг, покликаних розширити можливості людини за рахунок використання сучасного програмного забезпечення в будь-який час, у будь-якому місці та на будь-якому пристрої.
З 2003 року в Україні діє компанія «Майкрософт Україна», до завдань якої входить розвиток ринку програмного забезпечення, а також впровадження та локалізація найновіших технологій на території України.
Додаткову інформацію про компанію та продукти Майкрософт можна знайти на веб-серверах Microsoft: www.microsoft.com/ukraine.
Microsoft є товарним знаком Microsoft Corporation, що охороняється в США і/або інших країнах. Інші назви продуктів і компаній, що згадуються в даному документі, можуть бути товарними знаками відповідних власників.
Контактна інформація для преси:
Тел.: +380 (44) 495 2960
Факс: +380 (44) 495 2961
Контактна особа для преси: Оксана Мандрика, PRP Ukraine
E-mail: omandryka@prp.com.ua

 

Пошук
НОВИНИ