RSS
20 Жовтень
     
 
Новини АУБ
Президент АУБ та Голова Комітету ВРУ із законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності обговорили проблеми захисту прав кредиторів в Україні

24.04.2007

Президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко зустрівся з Головою профільного Комітету ВРУ із законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Володимиром Стретовичем. Зустріч проведено у відповідь на звернення АУБ з приводу фактів порушення прав кредиторів та збільшення чисельності фактів використання правоохоронних та судових органів при тому.
Під час зустрічі Президент АУБ поінформував Голову Комітету про стан справ із захистом прав кредиторів, власників та інвесторів в банківській системі України, в т.ч. на конкретному прикладі порушення прав одразу дев’яти банків-кредиторів компанії ВАТ “Агроекспорт”, за сприяння цьому злочину судових і державних органів.
Серед іншого під час зустрічі обговорено необхідні законодавчі ініціативи та інші заходи для відновлення справедливості в цій справі, а також запобігання та виключення подібних правопорушень.
Голова Комітету з законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності висловив свою підтримку АУБ у справі захисту прав банків-кредиторів та надав доручення помічникам підготувати необхідні документи на підтримку позиції АУБ з цього питання, а також якнайшвидшого розгляду касаційних скарг банків і звернень до судових органів та інших інстанцій. Також досягнуто домовленість про постійний моніторинг згаданої ситуації Комітетом ВРУ із законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності з метою забезпечення прозорості та законності у згаданій справі.


Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ