RSS
13 Грудень
     
 
Новини АУБ
Президенти Асоціацій українських та азербайджанських банків домовились про поглиблення співпраці

23.03.2007

В Асоціації українських банків відбулася зустріч Президента АУБ Олександра Сугоняка з Президентом Асоціації банків Азербайджану (АБА) Ельдаром М. Ісмаїловим
Під час зустрічі сторони поділилися досвідом роботи, поінформували один одного про роботу Асоціацій та банківських систем своїх країн.
Президент АУБ розповів азербайджанському колезі про напрямки діяльності Асоціації українських банків, взаємодію з комерційними банками, співпрацю з Національним банком України, Комітетами Верховної Ради України, іншими державними установами та організаціями. Поділився нагальними проблемами та досягненнями тощо.
Зі свого боку Президент АБА поінформував, що їх Асоціація створена в 1990 р., до її складу входить 44 банки та 3 кредитні установи. Банківська система Азербайджану активно розвиває міжнародні відносини, залучає інвестиції до економіки країни, співпрацює з партнерами в інших країнах. Особливе зацікавлення азербайджанський гість висловив щодо налагодження співпраці між банківськими системами України та Азербайджану, наголосивши на перспективності та корисності таких двосторонніх стосунків.
Сторони позитивно оцінили результати зустрічі, висловилися за необхідність поглиблення співпраці, регулярних контактів, обміну інформацією тощо.
На пропозицію азербайджанської сторони вирішено підготувати та укласти угоду про співпрацю між банківськими асоціаціями обох країн.
У зустрічі з боку АУБ також взяли участь директор Департаменту з питань нагляду та регулювання банківської діяльності Ірина Самолова, директор Інформаційно-аналітичного центру Володимир Кучерук та керівник прес-служби Сергій Шумило.

Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ