RSS
20 Жовтень
     
 
Новини АУБ
АУБ та банки об‘єднують зусилля проти рейдерства та порушення прав кредиторів

05.03.2007

“АУБ та банки об‘єднують зусилля проти рейдерства та порушення прав кредиторів– така тема прес-конференції, яка відбудеться у вівторок 6 березня 2007 р. о 14:30 в приміщенні ІА “ІНТЕРФАКС”.

 

У прес-конференції візьмуть участь:

 

-        Президент Асоціації українських банків –            Олександр Сугоняко,

-        Голова  ради юристів при АУБ  – Анатолій Жуков.

 

 

Інформаційний привід:

 

6 березня 2007 р. дев”ять комерційних банків та АУБ підписали “Меморандум про об'єднання зусиль комерційних банків щодо захисту їх законних прав та інтересів як кредиторів”. Моморандум укладено на звернення до Асоціації групи банків-членів АУБ щодо захисту своїх прав, порушених внаслідок незаконних дій посадових осіб органів місцевої влади, господарського суду Миколаївської області, ВАТ ”Агроекспорт”, ліквідатора Донкова С.В., інших осіб, причетних до банкрутства та ліквідації зазначеного підприємства. “Внаслідок  рейдерської  операції банки були штучно позбавлені можливості повернути надані кредитні кошти, у тому числі за рахунок вартості заставленого майна, яке було незаконно передано у власність стороннім комерційним структурам”, – зазначено в листі банків до АУБ.

 

 

Прес-конференція відбудеться за адресою:

 

м. Київ, вул. Рейтарська, 8/5а,

конференц-зал ІА “ІНТЕРФАКС”, 2-й поверх.

 

До участі у прес-конференції запрошуються всі бажаючі журналісти. Акредитація обовязкова. Про участь представників ЗМІ у прес-конференції необхідно завчасно повідомити за телефоном прес-служби АУБ: 541-05-36,  або за електронною адресою:  presa@aub.com.ua

 

 

Прес-служба

Асоціації українських банків

Тел. (044) 541-05-36

E-mail: presa@aub.com.ua                

 

Пошук
НОВИНИ