RSS
18 Грудень
     
 
Новини АУБ
16 лютого 2007 року відбулося чергове засідання Ради Асоціації українських банків, на якому були розглянуті актуальні питання поточної діяльності

20.02.2007

16 лютого 2007 року відбулося чергове засідання Ради Асоціації українських банків (АУБ), на якому були розглянуті актуальні питання діяльності АУБ.

 

Вів засідання Голова Ради АУБ, народний депутат України С.Аржевітін.

 

Центральними в обговоренні були організаційно-змістовні питання підготовки і проведення ХІІІ звітно-виборчого з’їзду АУБ. Прийнято рішення провести ХІІІ З’їзд АУБ 22 червня 2007 року в м.Києві в “Українському Домі”. З’їзд має знайти належні відповіді на якісно нові системні виклики та ризики, що очікують банки в наступні чотири роки, спираючись на перевірені часом принципи діяльності АУБ.

 

Цілі з’їзду:

 - обрати належного рівня керівні органи АУБ;

- затвердити продумані напрямки діяльності АУБ на наступні чотири роки у відповідності з визначеними викликами та ризиками;

 - об’єднати систему комерційних банків на узгоджені дії щодо якісного покращення нормативно-правового та адміністративного середовища.

 

 На засіданні були визначені і затверджені кандидатури від Ради АУБ на посаду Голови Ради та Президента АУБ на майбутніх виборах.

 

На засіданні Ради були також обговорені питання:

- про валютну політику НБУ та можливі регуляторні заходи, направлені на зменшення доларизації активів банків;

- аналіз бюджету 2007 року з позиції його впливу на фінансовий ринок та ризики для банківської діяльності;

 - про участь АУБ в роботі з доопрацювання законопроектів, що стосуються банківської діяльності  ( законопроект “Про внесення змін до деяких Законів України щодо  регулювання діяльності банків”, реєстр.№2248;    законопроект “Про зброю”;    про внесення змін до нормативних   документів щодо діяльності Третейського Суду при АУБ та інші).

 

В роботі Ради взяли участь  заступник Голови НБУ О.Савченко та  відповідальні працівники Департаменту валютного регулювання НБУ О.Лук’яненко та О.Макаренко.

 

З питань порядку денного прийнято відповідні рішення. 

                                                            

Пошук
НОВИНИ