RSS
13 Грудень
     
 
Новини АУБ
“Актив-банк” вступає до АУБ

24.06.2003

Комерційний банк “Актив-банк” подав заяву про вступ до Асоціації українських банків. Рішення про прийняття “Актив-банку” має прийняти Рада АУБ, засідання якої відбудеться напередодні ХІ З”їзду Асоціації – 26 червня.  Таким чином до 120 банків-членів АУБ має приєднатись ще один. За останній місяць це вже третій банк, що подав заяву про вступ до АУБ.

Довідка:
ТОВ “Комерційний банк “Актив-банк” (м.Київ)
створений у 2002 р. Станом на 01.05.2003 р. його власний капітал складає 28,3 млн.грн., розмір чистих активів – 101,4 млн.грн., в т.ч. кредитно-інвестиційний портфель банку – 63,54 млн.грн. Зобов”язання банку становлять 73,04 млн.грн., з них вклади населення – близько 18 млн.грн.   Голова Правління банку – Віктор Мисник. 

Асоціація українських банків (www.aub.com.ua) створена в 1990 році як всеукраїнська недержавна, незалежна, добровільна, некомерційна організація. Її місія полягає у сприянні розвитку національної банківської системи. АУБ об’єднує діючі в Україні комерційні банки та представляє їх системні інтереси у відносинах з державними органами. Окрім комерційних банків до складу АУБ входить шість регіональних банківських союзів: Дніпропетровський, Харківський, Кримський, Київський та Одеський банківські союзи, Асоціація банків Львівщини, а також Міжнародний інститут фінансів, Українська міжбанківська валютна біржа, Українська фінансово-банківська школа, Аудиторська фірма “АПІК”.


Прес-служба
Асоціації українських банків
Тел. 559-31-76
E-mail: presa@aub.com.ua

Пошук
НОВИНИ