RSS
21 Листопад
     
 
Новини АУБ
Президент АУБ зустрівся з керівництвом Oxford Business Group (OBG) в Україні

20.12.2006

В Асоціації українських банків відбулась зустріч Президента АУБ Олександра Сугоняко з керівництвом Oxford Business Group (OBG) в Україні, що спеціалізується на підготовці щорічного інвестиційного дослідницького матеріалу країн Східної Європи, Середнього Сходу, Африки і Азії. Зокрема, з боку OBG у зустрічі взяли участь голова представництва Кароліна Патоцькі та менеджер проекту Сем Джеремі (Великобританія).  

Як повідомили гості, продовжуючи роботу спільно з Секретаріатом Президента України над створенням публікації Emerging Ukreine 2007, аналітики компанії OBG проведуть в Україні шість місяців з метою дослідження і висвітлення різнобічних аспектів української економіки. В рамках цього дослідження вони планують провести близько 250 інтерв”ю з провідними політичними та економічними діячами країни. Зустріч в АУБ – одна з перших у цій програмі..

Під час зустрічі гості ознайомилися з діяльністю Асоціації українських банків, обговорили стан економіки, фінансового ринку та національної банківської системи України, перспективи розвитку комерційних банків, вдосконалення банківських продуктів тощо.

З додатковою інформацією про Oxford Business Group (OBG) можна ознайомитись: www.oxfordbusinessgroup.com 

 

 

Пошук
НОВИНИ