RSS
13 Грудень
     
 
Новини АУБ
Анонс заходів АУБ на 20 – 21 грудня

18.12.2006

20 грудня в Асоціації українських банків відбудеться нарада з банками з обговорення законопроекту “Про внесення змін до деяких законів України (щодо регулювання діяльності банків)”, реєстраційний №2248. На нараді планується визначити найбільш проблемні питання для банків та порядок підготовки консолідованих пропозицій банків з метою доопрацювання законопроекту.


20 грудня в Асоціації українських банків відбудеться зустріч Президента АУБ Олександра Сугоняко з керівництвом Oxford Business Group (OBG) в Україні, що спеціалізується на підготовці щорічного інвестиційного дослідницького матеріалу країн Східної Європи, Середнього Сходу, Африки і Азії. Продовжуючи роботу спільно з Секретаріатом Президента України над створенням публікації Emerging Ukreine 2007, аналітики компанії OBG проведуть в Україні шість місяців з метою дослідження і висвітлення різнобічних аспектів української економіки.


21 грудня в Асоціації українських банків відбудеться нарада з обговорення проекту “Порядку регулювання валютних операцій, пов’язаних з імпортом та експортом фінансового капіталу”. Під час наради планується обговорити основні зауваження, надані до проекту банками, та визначити шляхи подальшої роботи з доопрацювання проекту Порядку. У  нараді  візьмуть  участь  представники НБУ, АУБ та комерційних банків.

 

 

Пошук
НОВИНИ