RSS
24 Вересень
     
 
Новини АУБ
Президентом Харківського банківського союзу переобрано Анатолія Волока

02.11.2006

30 жовтня 2006 року в м. Харкові відбулась звітно-виборча конференція Харківського банківського союзу (ХБС).

Президент ХБС Анатолій Волок

В ході конференції Президентом ХБС переобрано Анатолія Волока, який є Президентом КБ “Регіон-банк”, членом Ради АУБ та членом Економічної Ради при губернаторові області. Віце-президентом ХБС переобрано Голову Правління КБ “Реал-банк” Юрія Шрамка.

Віце-президент ХБС Юрій Шрамко

На конференції обговорено питання стану та розвитку банківської системи в Україні та Харківській області, завдання та перспективи розвитку Харківського банківського союзу. З цією метою розглянуто питання внесення змін та доповнень до Статуту ХБС, затверджено на наступний звітний період розмір вступного та членських внесків, зміни в керівному складі ХБС тощо.

Також в ході конференції, відповідно до поданих заяв, прийнято до ХБС нових членів: філію ЗАТ ПУМБ у м. Харкові, філію РБУ у м. Харкові, філію ВАТ КБ “Хрещатик", філію АВ „Брокбізнесбанк".

В роботі конференції ХБС взяв участь Президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко.

В той же день Президент АУБ Олександр Сугоняко, Президент ХБС Анатолій Волок та начальник Харківського обласного відділення НБУ Віктор Ткачук в Інформагентстві “Статус-кво” (м. Харків) дали прес-конференцію на тему: “Сучасний стан та перспективи розвитку банківської системи в Харківському регіоні та Україні”.


Довідково:
 
Харківський банківський cоюз (ХБС) створено у січні 1992 року  на базі п’яти перших в місті комерційних банків. Після народження Асоціації українських банків це був перший регіональний банківський союз.

До ХБС входять всі 12 регіональних банківських установ, 20 філій (дирекцій) іногородніх банків, філія Української академії банківської справи.

Для сприяння розвиткові банківської справи в регіоні ХБС ініціює наради і ділові зустрічі з керівниками облдержадміністрації, представниками органів державної та виконавчої влади, бере участь в обговоренні проектів нормативних актів НБУ, тісно співпрацює з Асоціацією українських банків через своїх представників в Раді АУБ.

Адреса: 

М. Харків, вул. Дарвіна, 4,
Тел.: (057) 517-67-49, (057) 706-31-01;
E-mail: volok@vlink.kharkov.ua

Пошук
НОВИНИ