RSS
18 Жовтень
     
 
Новини АУБ
30 жовтня відбудеться конференція Харківського банківського союзу

26.10.2006

30 жовтня 2006 року в м. Харкові відбудеться конференція Харківського банківського союзу (ХБС), в ході якої  буде обрано Президента та Президію ХБС.

В роботі конференції ХБС візьме участь Президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко.

На конференції заплановано розглянути питання стану та розвитку банківської системи в Україні та Харківській області, завдання та перспективи розвитку Харківського банківського Союзу. З цією метою буде розглянуто питання внесення змін та доповнень до Статуту ХБС, затвердження на наступний звітний період розміру вступного та членських внесків, зміни в керівному складі ХБС тощо.

Також в ході конференції, відповідно до поданих заяв, заплановано прийняти до ХБС нових членів: філію ЗАТ ПУМБ у м. Харкові, філію РБУ у м. Харкові, філію ВАТ КБ “Хрещатик", філію АВ „Брокбізнесбанк".

Конференція відбудеться о 16 годині за адресою: пр. Леніна, 9, м. Харків.


Довідково:
 
Харківський банківський cоюз (ХБС) створено у січні 1992 року  на базі п’яти перших в місті комерційних банків. Після народження Асоціації українських банків це був перший регіональний союз.

До ХБС входять всі 12 регіональних банківських установ, 16 філій (дирекцій) іногородніх банків, філія Української академії банківської справи.

Президентом Харківського банківського союзу є Президент КБ “Регіон-банк” Анатолій  Волок, який є також членом Економічної Ради при губернаторові області. Віце-президентом ХБС є Голова Правління КБ “Реал-банк” Юрій Шрамко, виконавчим директором – В.Кушнарьова.

Для сприяння розвиткові банківської справи в регіоні ХБС ініціює наради і ділові зустрічі з керівниками облдержадміністрації, представниками органів державної та виконавчої влади, бере участь в обговоренні проектів нормативних актів НБУ, тісно співпрацює з Асоціацією українських банків через своїх представників в Раді АУБ.


Адреса:       
М. Харків, вул. Дарвіна, 4,
Тел.: (057) 517-67-49, (057) 706-31-01;
E-mail: volok@vlink.kharkov.ua

Пошук
НОВИНИ