RSS
17 Грудень
     
 
Новини АУБ
В АУБ відбулася зустріч з представниками Голандського університету прикладних наук та консалтингової компанії SOPROVED

24.10.2006

24 жовтня 2006 року в Асоціації українських банків відбулася зустріч з представниками   Університету прикладних наук  FONTYS (Роб Ван де Ґевел, виконавчий директор)  та  консалтингової компанії SOPROVED (Петер де Врід, партнер)  на їх прохання (обидва - Голландія).

Роб Ван де Ґевел поінформував фахівців Асоціації українських банків про освітні програми свого Університету, зокрема, магістерську програму для топ-менеджменту банків та бакалаврську програму для банківських працівників, які можуть надаватися без відриву від основної роботи.  п. Ґевел також відзначив, що Університет FONTYS  є одним з провідних Університетів у Нідерландах та має значний досвід у наданні професійної освіти у фінансовому секторі. Гості також повідомили, що мають можливості проведення ad hoc семінарів та організації інших освітніх заходів.

Під час зустрічі вирішено поінформувати банки та вивчити їх потребу у наданні  запропонованих освітніх послуг.

Від Асоціації українських банків у зустрічі брали участь Володимир Кучерук (директор Інформаційно-аналітичного центру) та Валерій Степаненко (начальник управління інформаційних та банківських технологій).

 

Пошук
НОВИНИ