RSS
18 Грудень
     
 
Новини АУБ
Представники ДПАУ та АУБ обговорили проблемні питання оподаткування банків

12.10.2006

Представники Асоціації українських банків та Державної податкової адміністрації України на спільній нараді, яка пройшла в АУБ, обговорили проблемні питання оподаткування банків. З боку податкової адміністрації в нараді взяли участь Заступник Голови ДПАУ Сергій Лікар, директор Департаменту погашення прострочених податкових зобов”язань Микола Чмирук та начальник відділу удосконалення законодавства та методології Світлана Крівенко. З боку АУБ в нараді взяли участь Президент Асоціації Олександр Сугоняко, Віце-президент Антоніна Паламарчук, директор Департаменту з питань оподаткування банків Людмила Забарило, директор Департаменту з питань нагляду та регулювання банківської діяльності Ірина Самойлова, Заступник Голови Правління АКБ “Мрія” Анатолій Жуков, заступник директора Київського представництва АКБ “Приватбанк” та Ярослав Крикун, начальник відділу моніторингу кредитного портфелю АКБ “Аваль” Алла Доценко.

Мета наради – обговорення існуючих проблем та позицій обох сторін, а також пошук шляхів їх розв”язання.

Зокрема, представників ДПАУ цікавила позиція АУБ з питань оподаткування відсотків від депозитних вкладів населення, примусового списання коштів з рахунків клієнтів банків за вимогою податкових органів та надання інформації про операції клінтів банків.

Відбулася жвава дискусія, яка тривала протягом двох годин. В ході відвертого обговорення сторони висловили свої позиції по спірних питаннях, наголосивши на необхідності їх врегулювання на законодавчому рівні.

Як повідомив Президент АУБ Олександр Сугоняко: “Між податківцями та банкірами досягнуто розуміння по цілях, які є спільними. Залишається дискусія по методах, які необхідно відпрацьовувати. ДПАУ запропонувала надати їм конкретні пропозиції щодо розв”язання спірних питань, які найближчим часом буде підготовлено в АУБ. Це є добрий початок, який необхідно продовжувати”.

 

Пошук
НОВИНИ