RSS
20 Жовтень
     
 
Новини АУБ
6 жовтня відбудеться ХІІ З’їзд Асоціації українських банків

28.09.2006

ХІІ-й З”їзд Асоціації українських банків буде проведено 6 жовтня 2006 року. Таке рішення прийняла Рада АУБ. 

На черговий З”їзд АУБ виноситимуться питання функціонування банківської системи в сучасних умовах, пріоритети її розвитку, проблеми, які потребують законодавчого та нормативно-правового врегулювання, питання підвищення ролі Асоціації українських банків в захисті інтересів учасників кредитно-фінансового ринку тощо.

Нагадаємо, що цього року АУБ виконується 16 років.

Цей шістнадцятирічний життєвий шлях Асоціації українських банків був досить складним, випробувальним і, разом з тим, успішним.

У кінці 1988 — на початку 1989 років були засновані перші комерційні банки в Україні. Після цього пішов активний процес створення нових банків. Перед новонародженими кредитними установами постало питання: як узгоджувати власні дії та захищати себе як систему? Одинадцять комерційних банків зробили перший крок до професійної консолідації — у червні 1990 року зареєстрували власну громадську організацію — Асоціацію українських банків (спочатку вона називалася Асоціація комерційних та кооперативних банків України).

Після 1991 – 1992 рр. пішла нова хвиля створення комерційних банків і Асоціація українських банків (АУБ) досить стрімко почала розвиватися і міцніти. Вона стала одніє з найвпливовіших професійних організацій в Україні. Не перетворилась на клуб за інтересами, а від самого моменту створення почала професійно і системно відстоювати інтереси своїх членів, налагоджувати партнерські стосунки з Верховною Радою, Кабінетом Міністрів, Національним банком України,  Державною податковою адміністрацією, Верховним судом України, іншими державними та недержавними установами та організаціями, комерційними банками.

Зараз до складу АУБ входить 125 діючих в Україні комерційних банків. Також до АУБ входить шість регіональних банківських союзів: Дніпропетровський банківський союз, Харківський банківський союз, Кримський банківський союз, Київський банківський союз, Одеський банківський союз та Асоціація банків Львівщини та низка фінансових установ.

АУБ вирізняється як результативний лобіст, який чесно і прозоро відстоює системні інтереси, лишаючись незалежним від влади. При цьому АУБ не лобіює інтереси окремих чи групи банків. Більше того, Асоціація відстоює інтереси не лише банківського співтовариства, а й усіх ринкових структур, зацікавлених у демократичному, цивілізованому, ринковому розвиткові країни. АУБ, завдяки її незалежності та принциповості, вдалося вийти на такий суспільний рівень, який дає змогу успішно вести конструктивну співпрацю безпосередньо з владою. Асоціація докладає зусиль, аби діалог був постійним, розвивався і міцнів.

АУБ не стоїть на місці, вона розвивається, самовдосконалюється, активно працює на всіх напрямах, які так чи інакше зачіпають інтереси її членів – комерційних банків України. Рушієм успіху АУБ є команда сучасних висококваліфікованих фахівців, які намагаються не залишати поза увагою більшість з аспектів банківської діяльності. Всі вони знають місію АУБ – сприяння розвитку системи українських банків. Знають і чесно на неї працюють. 

Прес-служба
Асоціації українських банків

---------------------------------------------------

АНОНС

6 жовтня 2006 р. в м. Києві відбудеться Всеукраїнський ХІI З”їзд Асоціації українських банків.

Всеукраїнський З”їзд АУБ проводиться:

у п’ятницю 6 жовтня 2006 р.
у приміщенні “Українського дому”

за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 2

Реєстрація учасників З”їзду, гостей та журналістів проводитиметься з 9:30 до 10.30. Початок роботи З”їзду о 10.30.

В роботі З”зду АУБ візьмуть участь голови правлінь комерційних банків – членів АУБ з усіх регіонів України, керівництво НБУ, Секретаріату Президента України, Кабінету міністрів України, народні депутати України, керівники закордонних банківських асоціацій, інші закордонні та вітчизняні гості тощо.

На З”їзд АУБ виноситимуться питання функціонування банківської системи в сучасних умовах, пріоритети її розвитку, проблеми, які потребують законодавчого та нормативно-правового врегулювання, питання підвищення ролі Асоціації українських банків в захисті інтересів учасників кредитно-фінансового ринку тощо.

Серед питань, які заплановано розглянути на З”їзді, визначено теми незалежності НБУ, спрощення регулювання банківської діяльності, створення конкурентного середовища,  рівних умов для всіх банків в Україні тощо.

За підсумками роботи З”їзду АУБ буде ухвалено Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету міністрів України.

Акредитація журналістів обов”язкова.

Останній день прийому заявок на акредитацію – 5 жовтня 18.00. Заявку на акредитацію необхідно подати за електронною адресою прес-служби АУБ:  presa@aub.com.ua , або за телефоном 559—31-76; факс: 516-87-76.

З повагою
 
Шумило Сергій Вікторович
Керівник Прес-центру Асоціації українських банків
 
Тел.: 8-044-559-31-76
E-mail: presa@aub.com.ua      

 

 

Проект

ПРОГРАМА
роботи Всеукраїнського ХІІ З’їзду Асоціації українських банків

м. Київ, “Український Дім”     6 жовтня 2006 р.

 

09.30-10.30 Реєстрація делегатів і гостей З’їзду.

10.30-10.35 Початок роботи З’їзду. Вступне слово. Обрання робочих органів та затвердження регламенту З’їзду.

10.35-10.45 Привітання З’їзду від керівництва держави та гостей З’їзду.

10.45-10.50 Затвердження рішень Ради АУБ про прийняття банків до АУБ та виключення членів із складу АУБ.

10.50-11.30 Доповідь Президента Асоціації п.Сугоняка О.А. та вручення нагород АУБ.

11.30-12.30 Виступи представників державних органів.

12.30-13.15 Перерва на каву

13.15-13.25 Звіт Мандатної комісії З’їзду.

13.25-14.30 Дискусія.

14.30 – 15.00 Виступ від керівництва Ради АУБ. Продовження дискусії.

15.00-15.30 Виступ Голови НБУ п.Стельмаха В.С.

15.30-16.00 Прийняття рішень та закриття З’їзду.

16.00-16.15 Брифінг для ЗМІ

 


Довідка:

Асоціація українських банків (www.aub.com.ua) об’єднує діючі в Україні комерційні банки та представляє їх системні інтереси у відносинах з Національним банком, Верховною Радою, Адміністрацією Президента, Кабінетом Міністрів, Державною податковою адміністрацією, Верховним судом України, іншими державними та недержавними установами та організаціями. Призначення АУБ полягає у сприянні розвитку банківської системи України.

На сьогодні членами АУБ є 125 з поміж 157 діючих в Україні комерційних банків. Також до складу АУБ входить шість регіональних банківських союзів: Дніпропетровський банківський союз, Харківський банківський союз, Кримський банківський союз, Київський банківський союз, Одеський банківський союз та Асоціація банків Львівщини. Окрім цього до складу АУБ входять Міжнародний інститут фінансів, Українська міжбанківська валютна біржа тощо.


Пошук
НОВИНИ