RSS
20 Жовтень
     
 
Новини АУБ
Делегація АУБ провела зустрічі з керівниками низки провідних банків Швейцарії та Швейцарської асоціації банків

21.09.2006

З 17 по 20 вересня делегація Асоціації українських банків перебувала з робочим візитом у Швейцарії, де провела зустрічі з керівниками низки провідних банків країни та Швейцарської асоціації банків. Поїздка була організована за сприяння Міжнародної фінансової корпорації в рамках проекту “Корпоративне управління в банках” (керівник проекту п. Д. О’Майник).

З української сторони до делегації входили представники АУБ, регіональних банківських союзів та банківських навчальних закладів:

- Президент АУБ п.О.Сугоняко;
- Директор Департаменту АУБ п.І.Самойлова;
- Президент Харківського банківського союзу п.А.Волок;
- Президент Кримського банківського союзу п.В.Прадун;
- Віце-президент Одеського банківського союзу п.В.Янчуков ;
- Ректор Українського університету банківської справи п.Т.Смовженко;
- Ректор Харківського інституту банківської справи п.О.Васюренко.

Під час зустрічі з Швейцарською асоціацією банків останню представляли: п.Жан Марк Фелікс – член Правління Асоціації, керівник підрозділу з корпоративних зв’язків; п.Рената Швоб - член Правління Асоціації, керівник підрозділу регулювання фінансових ринків Швейцарії; п.Джеймс Несон – керівник підрозділ з міжнародних зв’язків; п.Маркус Стауб – керівник Департаменту банківської справи.

В ході зустрічі з презентацією про становлення та сучасний стан української банківської системи виступив Президент АУБ п.О.Сугоняко.

Представники Швейцарської Асоціації провели презентації на теми:

- Огляд банківського сектору Швейцарії;
- правове регулювання банківського та фінансового секторів Швейцарії;
- імплементація Угоди Базель-2 в Швейцарії.

Під час перебування у Швейцарії (міста Цюріх та Базель) відбулися також зустрічі з керівництвом двох провідних швейцарських банків – UBS та  Credit Suisse, з яким було обговорено такі питання:

- презентація діяльності банку UBS;
- управління приватними активами;
- фінансове планування;
- презентація історії розвитку та сучасної діяльності групи Credit Suisse;
- організація корпоративного управління в банку Credit Suisse;
- значення ділової репутації для банку, запровадження корпоративного кодексу професійної етики.

В ході зустрічей досягнуто домовленість про продовження контактів між Асоціацією українських банків та Швейцарською асоціаціє банків. Також Президент АУБ запросив Президента  Швейцарської асоціації банків  взяти участь в XII З”їзді АУБ, який відбудеться 6 жовтня 2006 року в м. Києві, та зустрічі з українськими банкірами.

За результатами поїздки вирішено продовжити роботу з підготовки методичних рекомендацій з корпоративного управління в банках України, розповсюдження серед банків прикладів кращої світової практики корпоративного управління, запровадження в банківській системі та окремих банках України кодексів професійної етики, а також більш детально вивчити питання підвищення ролі саморегулювання в банківській системі України.

Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ