RSS
20 Жовтень
     
 
Новини АУБ
6 вересня о 12.00 відбудеться підписання Угоди про співпрацю та прес-конференція Асоціації українських банків (АУБ) та Банківської Асоціації Центральної та Східної Європи (ВАСЕЕ)

04.09.2006

Анонс
церемонії підписання Угоди про співпрацю
та прес-конференції Асоціації українських банків (АУБ) та Банківської Асоціації Центральної та Східної Європи (ВАСЕЕ)

Прес-конференція відбудеться у середу 6 вересня о 12.00
в приміщенні Асоціації українських банків.

У прес-конференції візьмуть участь:

- Президент Асоціації українських банків (АУБ) п. Олександр Сугоняко;
- Генеральний Секретар Банківської Асоціації Центральної та Східної Європи (ВАСЕЕ) п. Іштван Лендьєл.

Прес-конференція відбудеться за адресою:
м. Київ, вул. Марини Раскової, 15,
зал засідань Асоціації українських банків (кім. 710), 7-й поверх.

До участі у прес-конференції запрошуються усі бажаючі журналісти. Початок реєстрації журналістів – з 11.45. Про участь представників ЗМІ у прес-конференції просимо завчасно повідомити за телефоном Приймальні АУБ: 516-87-75.

 

P.S.
Мета підписання Угоди:

- зміцнення ділових зв'язків між банками, що входять в АУБ і ВАСЕЕ, з метою розвитку і зміцнення банківських систем України і країн, представлених у ВАСЕЕ;
- здійснення обміну інформацією про стан економіки України і країн, представлених у ВАСЕЕ, про їхні банківські системи;
- сприяння   поширенню   передового   досвіду   у   сфері   банківських технологій і банківських послуг; здійснення обміну інформацією про новації в організації банківської справи, на фінансовому і валютному ринках України і країн, представлених у ВАСЕЕ;
- сприяння обмінові досвідом   службовцями   банків - членів Сторін, перепідготовці і підвищенню кваліфікації банківського персоналу.

 

Банківська Асоціація Центральної та Східної Європи (BACEE, www.bacee.hu) заснована в 1996 р. з метою просування ділових відносин її банків-членів з фінансовими установами Центральної та Східної Європи (ЦСЄ). Задля підтримки поширення бізнесу у цих країнах, BACEE забезпечує інформаційні та аналітичні послуги щодо країн та банківських ризиків у них.

З другого боку, BACEE надає консультативні  послуги банкам-членам з  ЦСЄ, які хочуть розвивати більш активну присутність на міжнародних ринках. Ці послуги включають пропозиції щодо ділової політики, прозорості (транспарентності), представлення банківської документації зарубіжним партнерам, до- і після-рейтингові консультації, залучення  кредитних ліній від зарубіжних банків та міжнародних фінансових установ, а також  підготовка для продажу зарубіжним інвесторам.

За словами п. Іштвана Ленгеля, BACEE створила унікальну базу даних  з інформацією про  банки у регіоні ЦСЄ, яка є вільно доступною для її членів та стала одним з найбільш важливих  джерел інформації щодо банків у Центральній та Східній Європі. За його словами, Банківську Асоціацію Центральної та Східної Європи цікавить, насамперед, налагодження тісної співпраці, а також можливість надання аналітичних послуг українським банкам, участь у підготовці фахівців для вітчизняних банків з “Базелю-2”, кредитних ризиків тощо. Він також розповів про нові можливості аналізу фінансових звітів, планування, менеджменту та корпоративного управління. Він також зауважив, що співробітництво в цій сфері має бути корисним для всіх сторін і сприяти залученню інвестицій в українську банківську систему. Новітні методики повної аналітики банків повинні сприяти підвищенню прозорості та інвестиційної привабливості вітчизняних фінансових установ.

Пошук
НОВИНИ