RSS
19 Жовтень
     
 
Новини АУБ
При Асоціації українських банків створено Клуб PR-спеціалістів банківського сектору

30.08.2006

При Асоціації українських банків створено Клуб PR-спеціалістів банківського сектору. З ініціативою про його створення виступили Прес-центр АУБ та Компанія PR-Service за підтримки Прес-служби Національного банку України та комерційних банків. У Клубі PR-спеціалістів братимуть участь керівники та співробітники прес-служб, маркетингових та PR-підрозділів українських комерційних банків.

Мета діяльності Клубу PR-спеціалістів – налагодження більш ефективної PR-діяльності у комерційних банках України, систематизація і поглиблення знань в галузі теорії та практики PR, налагодження більш тісної співпраці між PR-спеціалістами комерційних банків, співпраця зі ЗМІ, обмін досвідом, обговорення нагальних проблем, навчання, проведення спільних “круглих столів”, семінарів, засідань, інших заходів.

Одним з перших заходів Клубу стало проведення для комерційних банків – членів АУБ спеціалізованого семінару-практикуму "Ефективний банківський PR для професіоналів", в якому взяли участь представники більше як 50 банків з різних регіонів України. В програму семінару входили такі питання:

Модуль 1. Сучасні PR-технології в практиці українського бізнесу:

1. PR-технології в системі корпоративних комунікацій (методологія).
1.1. Media-relations.
1.2. Комунікація подій.
1.3. Нетрадиційні PR-технології.
2. "Зв'язки із громадськістю" як бізнес-процес: аудит, проектування, регламентація. Стратегічне й оперативне управляння PR-функцією.
3. Український ринок PR-послуг: еволюція методології й бізнес-моделей.

Модуль 2. Організація PR-діяльності банків:

1. Галузеві та індивідуальні особливості банківських установ з погляду теорії і практики PR.
2. Змістовне наповнення PR-матеріалів про діяльність банків. Інтеграція персонального PR топ-менеджменту в загальну систему управління репутацією банку.
3. Проектування організаційної структури PR-підрозділів банків. Використання можливостей аутсорсингу.
4. IR й GR (відносини з інвесторами й органами влади) у банках.
5. Типові модулі для конструювання ефективних PR-стратегій для банків (практикум).
6. Оцінка ефективності PR у банках.
 
Семінар було проведено в приміщенні Асоціації українських банків. Його організаторами виступили Прес-центр АУБ та Компанія PR-Service за підтримки Прес-служби Національного банку України. Модератором семінару виступила Олена Дерев’янко, к.е.н., доцент КНЕУ, член Української ліги зі зв’язків з громадськістю, управляючий партнер і креативний директор Компанії PR-Service. 

За результатами семінару-практикуму від комерційних банків було отримано чимало позитивних відгуків та пропозицій, після чого вирішено продовжити розвивати співпрацю в такому форматі.

До кінця 2006 року розроблено попередній графік роботи створеного при АУБ Клубу PR-спеціалістів банківського сектору. Зокрема, з вересня по грудень заплановано провести в АУБ чотири “круглих столів” для керівників та співробітників прес-служб, маркетингових та PR-підрозділів українських комерційних банків.

Теми запланованих “круглих столів”:

1. Вересень 2006 р.: “Репутаційний та продуктовий PR в банках: шляхи досягнення синергії”.

2. Жовтень 2006 р.: “Ефективна організація PR-роботи в банках: організаційне проектування PR-підрозділу, оптимізація бізнес-процесу „Зв”язки з громадськістю”.

3. Листопад 2006 р.: “Антикризовий PR в банках: ідентифікація джерел репутаційного ризику”.

4. Грудень 2006 р.: “IR в банках: від підготовки річного звіту до системної роботи”.

Створений при Асоціації українських банків Клуб PR-спеціалістів банківського сектору відкритий до співпраці з усіма зацікавленими сторонами.

З питань співпраці, членства в Клубі PR-спеціалістів, участі в “круглих столах” та інших заходах звертатись до керівника Прес-центру АУБ Шумило Сергія Вікторовича за телефоном: 559-31-76, або за електронною поштою: presa@aub.com.ua .

 


З повагою,
Шумило Сергій Вікторович,
Керівник Прес-центру Асоціації українських банків
Тел. роб.: 8-044-559-31-76
Тел. моб.: 8-097-721-42-35
E-mail: presa@aub.com.ua     
E-mail: inform@aub.com.ua  

 

 

Пошук
НОВИНИ