RSS
19 Грудень
     
 
Новини АУБ
Відкрито виставку, присвячену пам”яті банкіра та митця Леоніда Мілевського

20.07.2006

Український Професійний Банк (УПБ), Головне управління культури і мистецтв Київської міської державної адміністрації та Музей книги та друкарства України виступили організаторами виставки, присвяченої пам’яті українського фінансиста, банкіра, талановитої людини, фотохудожника, академіка, Голови Правління “Українського професійного банку” Леоніда Анатолійовича МІЛЕВСЬКОГО, житя якого трагічно обірвалося рік тому – 4 серпня 2005 р.

Епіграфом до виставки обрано фразу-назву однієї з його фотографій: “Я вчуся жити після смерті”.

Виставка експонується у приміщенні Музею книги і друкарства України (на території Києво-Печерської Лаври) за адресою: вул. Січневого повстання, 21, корп.9, контактні телефони (044) 280-79-76, 280-52-56. Триватиме до 27 липня (вівторок-вихідний).

Леонід Мілевський (1949-2005) був головою Українського Професійного Банку, Членом Правління Спілки фотохудожників України, учасником і лауреатом національних та міжнародних фотовиставок і конкурсів. При житті неодноразово проводились його персональні фотовиставки та з’являлися численні публікації в засобах масової інформації.

На протязі усієї творчої діяльності Л.Мілевський намагався показати людям своє бачення світу, краси природи, людей, трагізму життя та найкращих його проявів. Він сформувався як митець зі своїм поглядом на світ та речі.

В останні роки життя його особливо цікавили фотозйомки пейзажу, були створені цикли фотографій про Чорнобиль, життя українського села, релігію.

Ця виставка присвячена з одного боку - релігії, з іншого - вірі людей. Фотографії вражаючої краси були зроблені у різних місцях нашої планети. Усюди є свої храми, своя неповторна релігія, але є те, що поєднує людей в усьому світі – це віра. Віра надає сенс життю, поєднує, дає надію та підтримує у нелегкі часи. Кожен в роботах Мілевського зможе побачити погляд автора на релігії світу та замислитися, які тонкі межі існують між людьми. Все це - у контексті дійсно високохудожніх витворів фотомистецтва.

Тут Ви зможете побачити роботи і з Шрі-Ланки, і з Ізраїлю, і з Турції, з Аргентини та багатьох інших країн. Звісно ж, будуть представлені роботи і  з України. Красу православних храмів Мілевський передавав з особливою любов’ю до рідної землі.

Сорокарічний шлях фотохудожника та банкіра сформував неповторний стиль автора, подарував українській культурі цілий скарб дійсно цінних робіт.

Те, що автор не встиг зробити за життя, тепер втілюється за допомогою рідних та друзів.

На організовану на території Києво-Печерської Лаври виставку, вшанувати пам’ять, прийшли рідні та друзі, співпрацівники та партнери, а також всі, хто знав Леоніда Мілевського.

Український Професійний Банк вважає за честь й надалі підтримувати традиції благодійності, відвертості, допомоги людям, що були започатковані за роки правління Леоніда Анатольовича.

Ми дякуємо всім, хто відвідав виставку, та запрошуємо всіх бажаючих завітати до галереї за адресою:

Музей книги і друкарства України
( на території Києво-Печерської Лаври)
вул. Січневого повстання, 21, корп.9,
контактні телефони (044) 280-79-76, 280-52-56.
Виставка триватиме до 27 липня (вівторок-вихідний).

 


Прес-служба
Асоціації українських банків

 


---------------------------------------------------------

 

4 серпня 2005 року раптово зупинилося серце нашого товариша, фінансиста, банкіра, талановитої людини, фотомитця, академіка Національної Академії проблем людини, Голови Правління Українського професійного банку МІЛЕВСЬКОГО Леоніда Анатолійовича.

Леонід Анатолійович народився 10 лютого 1949 року в селі Макар-Буда Макарівського району Київської області. Здобув кілька освіт, у тому числі дві вищі: фінансово-економічну та художньої фототворчості.

Значна частина трудової діяльності Леоніда Анатолійовича була пов’язана з деревообробною промисловістю, де він пройшов шлях від столяра Київського деревообробного комбінату, інженера-конструктора та заступника секретаря парткому об’єднання “Київдерев” до посади заступника начальника економічного управління–начальника фінансового відділу Міністерства лісної та деревообробної промисловості УРСР.

Із 1992 р. він очолив “Мебліпромбанк”, який у подальшому було перейменовано у ВАТ “Український професійний банк”, де до останнього часу працював на посаді Голови Правління банку.

Високопрофесійна людина, талановитий організатор Леонід Анатолійович доклав багато зусиль, щоб банк зайняв достойне місце в  банківській системі України, виріс в установу, яка працює з відомими промисловими підприємствами, користується довірою клієнтів та робить вагомий внесок у розвиток економіки України.

Леонід Анатолійович був талановитим фотомитцем, членом фотосекції Національної спілки журналістів України, членом Правління Національної спілки фотохудожників України. Його роботи були відзначені дипломами на багатьох виставках, в тому числі міжнародних. Він любив життя, людей, Україну, у своїх роботах показував розмаїття і красу природи та людини.

Надзвичайно скромна, чуйна, глибоко віруюча людина, він щиро і безкорисливо допомагав багатьом людям. За заслуги у відродженні духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви був нагороджений орденом Святого Архистратига Михаїла.

Леонід Анатолійович був багатогранною людиною з розвинутим відчуттям справедливості. Він щедро ділився з нами своїм талантом, зігрівав світ теплом своєї душі, наповнював наше життя відчуттям дружби, поваги, взаєморозуміння, вміння підтримати іншого у важку хвилину.

Нам не вистачатиме цієї талановитої, професійно та духовно обдарованої людини.

Світла пам’ять про Леоніда Анатолійовича Мілевського назавжди залишиться в наших серцях.

Колективи:

Національного банку України
Асоціації українських банків
Українського професійного банку
Національної спілки фотохудожників України
Київської організації Національної спілки фотохудожників України
Редакції журналу “Вісник НБУ” та
Голови Правлінь комерційних банків.

Пошук
НОВИНИ