RSS
24 Вересень
     
 
Новини АУБ
В АУБ банкіри та страховики обговорили питання співпраці

13.07.2006

В Асоціації українських банків відбулася робоча нарада представників страхових компаній та комерційних банків. В нараді, зокрема, взяли участь, президент Асоціації “Страховий бізнес” Ігор Яковенко,  заступник генерального директора Ліги страхових організацій Костянтин Жиденко, керівники страхових компаній АСК «Авіоніка», СК «Народна», СК "Партнер", ЗАЗ «УСК», СК "Провіта". З боку комерційних банків в нараді взяли участь представники ВАТ "Укрексімбанк”, АППБ "Аваль", ВАТ "СЕБ-Банк"("Ажіо”), ТОВ КБ "Даніель". АУБ представляли директор Фінансово-економічного департаменту Тамара Волинько, директор Інформаційно-аналітичного центру Володимир Кучерук.

Темою обговорення було питання взаємоспівпраці страхових компаній та комерційних банків у сфері страхування.

Відбулася жвава дискусія, в ході якої обговорено існуючі проблеми. Зокрема, страховими компаніями порушено питання обмеження кола партнерів – СК під час акредитації банками страхових компаній. Розглянуто  правові аспекти співпраці страхових компаній та банків, в т.ч. в частині проведення акредитації СК, вимог банків до договорів страхування тощо.

У свою чергу представники банків наголосили, що страховим компаніям в рамках співпраці необхідно бути більш відкритими та прозорими: розширити надання про себе інформації, відпрацювати критерії та методику оцінки діяльності СК, організувати розміщення такої інформації на сайтах СК, активізувати роботу в регіонах тощо. 
 
Учасники наради наголосили на корисності спільного обговорення існуючих проблем з метою пошуку шляхів їх розв”язання. Вирішено продовжити співпрацю в форматі робочих нарад та обміну між сторонами необхідною інформацією.  

Прес-служба
Асоціації українських банків

 

 

 

Пошук
НОВИНИ