RSS
19 Грудень
     
 
Новини АУБ
Президент АУБ зустрівся з групою експертів незалежного аудиту МВФ

07.07.2006

В Асоціації українських банків відбулася зустріч Президента АУБ Олександра Сугоняки з групою експертів зовнішнього незалежного аудиту Міжнародного валютного фонду, що підпорядковуються безпосередньо раді директорів МВФ. Зокрема, Фонд представляли п. Маріано Кортес та п. Інго Фендер. З боку АУБ були також присутні директор Департаменту з питань нагляду та регулювання банківської діяльності п.І.Самойлова та директор Інформаційно-аналітичного центру п.В.Кучерук.

Мета візиту групи експертів МВФ до України – дослідження якості роботи і порад представників МВФ в Україні стосовно валютно-курсової політики. Періодом для вивчення експертами визначено 1999 – 2005 роки.

Як повідомили гості, здійснення нагляду за курсовою політикою країн-членів є одним з головних напрямів діяльності Фонду. З цієї причини експертів цікавлять відверті думки та враження української сторони щодо якості рекомендацій МВФ з курсової політики та ефективності діалогу з Фондом з цього питання. За словами п. Маріано Кортеса, для цілей такої оцінки застосовується широке визначення курсової політики, яке охоплює всі питання, що мають відношення до вибору курсового режиму та рівня обмінного курсу.

Під час зустрічі сторони обговорили питання валютно-курсової політики в Україні, стан фінансового ринку та національної банківської системи, перспективи розвитку комерційних банків, участь в цьому процесі МВФ тощо. Також гості ознайомилися з діяльністю Асоціації українських банків.

Зустріч пройшла в діловому форматі.

Прес-служба
Асоціації українських банків
 

 

Пошук
НОВИНИ