RSS
24 Листопад
     
 
Новини АУБ
Президент АУБ взяв участь у нараді, яка відбулася в НБУ під головуванням Президента України

29.06.2006

Під головуванням Президента України Віктора Ющенка у приміщенні Національного банку України відбулася нарада з представниками банківської системи та правоохоронних органів. Участь у ній взяли Прем’єр-міністр Юрій Єхануров, Міністр фінансів Віктор Пинзеник, Міністр економіки Арсеній Яценюк, Голава Секретаріату Президента Олег Рибачук, Голова НБУ Володимир Стельмах, Голова Державної податкової адміністрації Олександр Кірєєв, Київський міський голова Леонід Черновецький Президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко, Голова Правління ВАТ «Ощадбанк» Олександр Морозов, Президент Фонду гарантування вкладів населення Валерій Огієнко та інші.

Виступаючи на нараді Президент відзначив, що банківська система України у 2005-2006 роках розвивається динамічно і успішно. Водночас він наголосив, що в окремих банках є проблеми, що загрожують інтересам вкладників та іміджу всієї банківської системи.

Віктор Ющенко висловив переконання, що правоохоронні органи повинні зайняти синхронну позицію щодо дій НБУ і банківської системи.

Він зазначив, що за статистикою, останнім часом "вкладники восьми банків стали жертвами дій шахраїв". "Такі дані свідчать про те, що у правовому полі банківського і кредитного регулювання є проблеми, які треба усувати в напрямку посилення захисту інтересів вкладників та забезпечення довіри населення до банківської системи", - сказав Ющенко.

З цією метою Президент запропонував на нараді внести пропозиції до підготовленого у Секретаріаті Президента проекту свого Указу, мета якого - забезпечення узгодженої і системної роботи всіх державних органів для подолання негативних явищ у банківській системі.

 

Пошук
НОВИНИ