RSS
19 Жовтень
     
 
Новини АУБ
Рада АУБ розглянула питання банківської діяльності

26.05.2003

Відбулося засідання Ради Асоціації українських банків, на якому розглянуто питання підготовки до ХІ З’їзду АУБ, що відбудеться 27 червня 2003 р. На засіданні було визначено кандидатури до оновленого складу Ради та керівництва АУБ, розглянуто зміни до Статуту Асоціації, проаналізовано результати діяльності АУБ за попередній період, прийнято до складу АУБ нових членів – ЗАТ “Донгорбанк” та АКБ “Капітал”.

Обговорюючи результати парламентських слухань щодо питань банківської діяльності, які відбулися 2 квітня 2003 р. й ініціаторами яких виступили Національний банк України, Комітет з питань фінансів і банківської діяльності та Асоціація українських банків, банкіри відзначили їх позитивне значення, наголосивши на важливості проведених АУБ заходів з підготовки і проведення слухань.

Під час засідання Радою АУБ розглянуто широкий спектр питань законодавчого і нормативного регулювання банківської діяльності. За результатами обговорення вона   прийняла постанову, за якою Виконавчій дирекції Асоціації українських банків доручено спільно з НБУ та комітетами ВР України продовжити роботу над законопроектами “Про іпотеку” та “Про внесення змін до Закону “Про лізинг”. Також наголошено на необхідності доопрацювання до другого читання, проекту Закону “Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень”, з максимальним врахуванням пропозицій банків-членів АУБ, а також матеріалів конференції, які стосуються забезпечення захисту прав кредиторів.
Серед інших питань значної уваги приділено необхідності удосконалення податкового законодавства. АУБ спільно з НБУ продовжить роботу щодо ініціювання внесення змін до Закону України "Про банки і банківську діяльність" в частині надання банкам права на створення власної збройної охорони.

Також вирішено спільно з НБУ продовжити роботу щодо запровадження вимог законодавства з боротьби з відмиванням коштів, нормативного забезпечення, розробки законодавчих актів, які регулюватимуть діяльність банків на фондовому ринку тощо.
Для реалізації поставлених завдань створені робочі групи у складі фахівців комерційних банків та АУБ.


Прес-служба
Асоціації українських банків
Тел. 559-31-76
E-mail: presa@aub.com.ua
www.aub.com.ua

Пошук
НОВИНИ