RSS
25 Вересень
     
 
Новини АУБ
Рада АУБ визначилась з кандидатурами на керівні посади в Асоціації українських банків

26.05.2003

 

На засіданні Ради Асоціації українських банків прийнято рішення рекомендувати ХІ З’їзду АУБ, що відбудеться 27 червня 2003 р.,  на посаду Голови Ради АУБ обрати народного депутата України Федора Шпига, а на посаду Президента АУБ її діючого керівника – Олександра Сугоняко. Також на засіданні Ради затверджено оновлений склад членів Ради АУБ, який буде запропоновано на розгляд З’їзду.

Довідка:
Шпиг Федір Іванович, 1956 р.н. Народний депутат України, Президент АППБ “Аваль”, член Комітету з питань фінансів і банківської діяльності, член Ради Національного банку України, позапартійний. Очолюючи банк “Аваль” з 1992 р. стояв у витоків створення Асоціації українських банків.

Сугоняко Олександр Анатолієвич, 1953 р.н. З 1990 р. – народний депутат України ХІІ скликання (Комісія з питань економічної реформи і управління народним господарством), з 1993 р. – Президент АУБ.

Асоціація українських банків (www.aub.com.ua) об’єднує діючі в Україні комерційні банки та представляє їх системні інтереси у відносинах з Національним банком, Верховною Радою, Адміністрацією Президента, Кабінетом Міністрів, Державною податковою адміністрацією, Верховним судом України, іншими державними та недержавними установами та організаціями. Призначення АУБ полягає у сприянні розвитку банківської системи України.
На сьогодні членами АУБ вже є 120 з поміж 157 діючих в Україні комерційних банків. Також до складу АУБ входить шість регіональних банківських союзів: Дніпропетровський банківський союз, Харківський банківський союз, Кримський банківський союз, Київський банківський союз, Одеський банківський союз та Асоціація банків Львівщини. Окрім цього до складу АУБ входять Міжнародний інститут фінансів, Українська міжбанківська валютна біржа, Українська фінансово-банківська школа тощо.

Прес-служба
Асоціації українських банків
Тел. 559-31-76
E-mail: presa@aub.com.ua

Пошук
НОВИНИ