RSS
16 Грудень
     
 
Новини АУБ
Президент АУБ привітав ПФТС з 10-ти річним ювілеєм

21.06.2006

Президент АУБ Олександр Сугоняко привітав колектив Асоціації “Перша Фондова Торгова Система” з 10-ти річним ювілеєм організації.

Як наголошується у привітанні, Асоціація “ПФТС” завжди була візитною карткою фондового ринку України, взірцем професійного ставлення до справи, прикладом застосування новітніх інформаційних технологій та нестандартних ідей.

“Протягом своєї діяльності ПФТС пропонувала фінансовій спільноті України системні рішення на складні виклики часу. Завдяки чітко визначеним принципам та цілям, виробленій стратегії розвитку, Асоціація в найкоротший час стала першою моделлю новітнього ринку цінних паперів в Україні. Система взаємодії між професійними учасниками ринку, правила проведення операцій, запроваджені ПФТС, стали для всіх інституційних учасників унікальною можливістю створити дійсно прозорий та ефективно функціонуючий фондовий ринок України.

На сьогодні ПФТС є беззаперечним лідером організованого національного ринку цінних паперів. Приємно зазначити, що банківська спільнота серед учасників Асоціації з кожним роком відіграє все більшу роль. Активна співпраця ПФТС та банків збагачує ринок новими ідеями і безперечно сприяє подальшому розвитку національної фінансової системи в цілому. І визначна роль у налагодженні такої співпраці належить Вам і колективу Асоціації” – відзначив Президент АУБ Олександр Сугоняко, вітаючи Президента Асоціації “Перша Фондова Торгова Система” Ірину Зарю з 10ти річним ювілеєм оргвнізації.

Пошук
НОВИНИ