RSS
16 Грудень
     
 
Новини АУБ
АУБ запропоновано вступити до Європейської банківської федерації (ЄБФ)

13.06.2006

В.о. Представника України при Євросоюзі Костянтин Єлисєєв поінформував Президента Асоціації українських банків Олександра Сугоняко про зустріч співробітників Представництва України при ЄС із Генеральним секретарем Європейської банківської федерації (European Banking Federation, ЄБФ) Гідо Раво (Guido Ravoet) та радником ЄБФ Елмарсом Кронбергсом (Elmars Kronbergs).

Як повідомив Костянтин Єлисєєв, під час зустрічі було обговорено розвиток та поглиблення відносин між Україною та ЄС, наголошено на європейській перспективі України та ролі посилення економічного співробітництва в цьому контексті. Зокрема, привернуто увагу до зростання зацікавленості європейських банків та інших фінансових організацій в українському фінансовому ринку.

Українські дипломати висловились за встановлення більш тісного співробітництва з ЄБФ та його членами, підкресливши зацікавленість української сторони в участі в роботі Федерації у прийнятному для сторін форматі. Генеральний секретар ЄБФ Гідо Раво позитивно відреагував на цю пропозицію, зазначивши, що така можливість існує. Зокрема, він наголосив, що, у разі зацікавленості Асоціації українських банків, він   готовий   внести   пропозицію   про   набуття   останньою   асоційованого членства в ЄБФ (передумовами членства організації у Федерації є представлення нею інтересів найбільшого числа банківських установ та членство країни походження у Раді Європи).

За словами керівника ЄБФ, асоційоване членство в їхній Федерації надасть АУБ можливість доступу до практично усіх матеріалів і публікацій ЄБФ, а також право участі у зустрічах (конференціях) ЄБФ, що проводяться щорічно за участю асоційованих членів. А головне, членство в ЄБФ сприяє посиленню зв'язків між банківськими федераціями та їх членами.

В ході зустрічі представники ЄБФ також із зацікавленістю сприйняли повідомлення про можливість проведення спеціалізованої фінансової конференції в Україні восени цього року.

За підсумками зустрічі з ЄБФ в.о. Представника України при Євросоюзі подав до Міністерства економіки, Національного банку та Асоціації українських банків пропозиції:

- запросити представника ЄБФ до участі й виступу в рамках фінансової конференції, проведення якої планується на осінь 2006р.;
- АУБ розглянути можливість набуття асоційованого членства в ЄБФ.


Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ