RSS
24 Жовтень
     
 
Новини АУБ
Технології Microsoft для банківських установ України

19.05.2006
18 травня 2006 року компанією «Майкрософт Україна»  за сприяння Асоціації Українських банків  (АУБ)  було проведено одноденний семінар «Технології Microsoft для банківських установ України». На семінар, який  проводився  у відповідності до підписаного у 2005 році між АУБ та компанією Microsoft Меморандуму  про наміри щодо реалізації в українських банках Програми* галузевого ліцензування програмних продуктів Microsoft,  були запрошені  ІТ-керівники вітчизняних банків. 
 
На семінарі  сертифіковані фахівці з технологій Microsoft довели до відому  учасників інформацію про нові програмні продукти  та технології Microsoft, які з успіхом використовуються у банківських установах у цілому світі.
 
Зокрема, були розглянуті питання оптимізації інфраструктури банку та методології створення ефективних ІТ-рішень, концепції бізнес-інтеграції, інвентаризації, встановлення, оновлення, забезпечення відмовостійкості та моніторингу компонентів мережі, а також підвищення ефективності роботи банку зі своїми клієнтами.
 
Варто відзначити, що корпорація Microsoft останнім часом все більше уваги приділяє розробці фінансових програмних застосувань, які  дозволяють банкам упроваджувати інтегровані програмні рішення, у т.ч. і фінансові,   від одного розробника.
 
* Детальніше з умовами Програми галузевого ліцензування програмних продуктів Microsoft можна ознайомитися на Веб-сайті АУБ: 
http://www.aub.com.ua/ua/technologies.html?_m=publications&_t=rec&id=3836
Пошук
НОВИНИ