RSS
13 Грудень
     
 
Новини АУБ
В АУБ відбувся традиційний «круглий стіл» банкірів з редакцією “Дзеркала тижня”

16.05.2006

15 травня в Асоціації українських банків відбувся вже традиційний “круглий стіл” банкірів України з редакцією тижневика “Дзеркало тижня”.

Організаторами заходу виступили Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності, редакція газети “Дзеркало Тижня” та Асоціація українських банків.

В засіданні взяли участь Голова НБУ Стельмах В.С., Голова Ради НБУ Геєць В.М., Голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності Буряк С.В., від Асоціації українських банків: Аржевітін С.М. (Заступник Голови Ради АУБ), Волок А.М. (Президент Харківського банківського союзу), Волощенко В.В. (Член Правління ВАТ “Укрексімбанк”), Дубілет О.В. (Голова Правління КБ “Приватбанк”), Колесник Я.В. (Голова Правління КБ “Форум”), Тимонькин Б.В. (Голова Правління АКБ СР “Укрсоцбанк”), Сугоняко О.А. (Президент АУБ), Францкевич І.Є. (Голова Правління КБ “Мрія”), Яременко Ю.В. (Голова Правління КБ “Старокиївський банк”).

Учасники “круглого столу” обговорили широке коло питань, пов’язаних з поточними проблемами діяльності та розвитку банківської системи України. Зокрема було обговорено питання приходу іноземного капіталу та забезпечення рівних умов конкуренції на фінансово-банківському ринку України, питання валютної політики НБУ, валютного кредитування та формування довгострокових пасивів банків. Окремо розглянуто питання капіталізації банків та механізми її забезпечення. Особливу увагу привернуто до зниження банківських ризиків та регуляторної політики НБУ (ліквідність і збалансування пасивів та активів за строками, постанова Правління НБУ № 373, якою передбачено суттєве підвищення вимог до капіталу для отримання (підтвердження) дозволів на окремі види операцій) тощо.

Відбулася жвава дискусія щодо шляхів розв’язання названих проблем діяльності банківської системи України. Голова НБУ Володимир Стельмах, Голова Ради НБУ Валерій Геєць, народні депутати та банкіри обмінялися думками та пропозиціями, накреслили можливі шляхи розв”язання спірних питань.

В ході обговорення учасники відзначили корисність проведення публічних “круглих столів” за участю керівників провідних банків та редакцій загальнонаціональних видань з метою привернення уваги до проблем банківської системи країни. За пропозицією представників комерційних банків практику проведення таких “круглих столів” буде продовжено.

Повну інформацію про засідання “круглого столу”, обговорені проблеми та пропозиції українських банкірів буде викладено у спеціальному репортажі на День банкіра 20 травня в газеті “Дзеркало тижня”. Цей же матеріал в електронному варіанті буде розміщено на web-сайті АУБ: www.aub.com.ua.
 
Прес-служба
Асоціації українських банків

 

Пошук
НОВИНИ