RSS
13 Грудень
     
 
Новини АУБ
АКБ «Інвестбанк» вступив до АУБ

03.05.2006

Акціонерний комерційний банк «Інвестбанк» (м. Одеса) вступив до складу Асоціації українських банків.

АКБ «Інвестбанк» зареєстрований НБУ 31 березня 1992 року (ліцензія № 98 від 14.12.2001 р.). Акціонерами банку виступають 18 юридичних і 37 фізичних осіб.

Місцезнаходження банку: м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, 2-б.

Голова Правління банку – Резніченко Олена Миколаївна.

Оголошений та сплачений статутний фонд банку становить 23180 млн.грн.
Свою діяльність банк здійснює на території Одеського регіону, намагаючись створити сприятливі умови для підтримки малого і середнього бізнесу.
Станом на 01.01.2006 року чисті активи банку складають 125,1 млн. грн. (у тому числі кредитний портфель — 100,3 млн. грн.), регулятивний капітал — 32,6 млн. грн., кількість клієнтів, що обслуговуються - 8364 од.

Банк   є   членом   Асоціації   «Перша   фондова   торговельна   система», платіжної системи Master Card International, як афілійований член, планує вступ до платіжної системи VISA.

За словами Голови Правління АКБ «Інвестбанк» Олени Резніченко: “Основний принцип роботи банку полягає у всебічному вивченні специфіки роботи своїх клієнтів для комплексного вирішення їхніх проблем і розвитку ринку банківських послуг. Банком створюються індивідуальні умови для обслуговування кожного клієнта, прагнучи до встановлення взаємовигідного і довготривалого співробітництва. Чотирнадцятилітній досвід роботи банку на ринку регіону свідчить про його надійність як фінансового партнера”.

Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ