RSS
17 Грудень
     
 
Новини АУБ
Президент АУБ зустрівся з послом Словацької Республіки в Україні та керівником словацького J&T Bank

07.04.2006

В Асоціації українських банків відбулася зустріч Президента АУБ Олександра Сугоняки з послом Словацької Республіки в Україні п. Урбаном Руснаком та керівником словацького J&T Bank п. Яном Тусімом. Зустріч відбулася на прохання пана посла.  З боку АУБ були також присутні директор Фінансово-економічного департаменту п.Т.Волинько та директор Інформаційно-аналітичного центру п.В.Кучерук.

Під час зустрічі гості ознайомилися з діяльністю Асоціації українських банків, обговорили стан фінансового ринку та національної банківської системи України, перспективи розвитку комерційних банків, вдосконалення банківських продуктів тощо.

Зі свого боку гості поінформували АУБ про  економічні інтереси Словаччини щодо співпраці з Україною, налагодження більш активних стосунків, створення своєрідного “мосту” між фінансово-банківськими системами двох сусідніх країн. Зокрема гості відзначили, що їх країна має бажання принести свої інвестиції в Україну та почати працювати тут. Серед напрямків такої співпраці словацька сторона не виключає створення в Україні свого дочірнього банку або купівлі якогось з українських банків.

Зустріч пройшла в діловому форматі.

Більш детальна інформація про J&T Bank: www.jtbank.cz

Прес-служба
Асоціації українських банків

 

Пошук
НОВИНИ