RSS
13 Грудень
     
 
Новини АУБ
Президент АУБ зустрівся з виконавчим директором Асоціації Russel 20-20

22.03.2006

В Асоціації українських банків відбулася зустріч Президента АУБ Олександра Сугоняки з виконавчим директором Асоціації Russel 20-20 Брайаном Девісом.

Як повідомив під час зустрічі пан Брайан, Асоціація Russel 20-20 (www.russell.com) – це міжнародна група експертів з інвестицій, метою діяльності якої є аналіз світового інвестиційного клімату з приділенням особливої уваги оцінці потенціалу ринків, що розвиваються. Як складова цих зусиль, організація сприяє проведенню зустрічей між своїми членами та урядами, лідерами приватного сектору на найвищому рівні з метою забезпечення отримання надійної інформації щодо умов розвитку ринків та аналізу інвестиційних можливостей на цих ринках.

За словами пана Брайана, 30 – 31 жовтня 2006 року в Україні перебуватиме група представників Асоціації Russel 20-20, членами якої є найпрестижніші та найпотужніші інституційні інвестори. Він також відзначив, що членами Асоціації є виконавчі директори (топ-менеджери) глобальних пенсійних фондів, фундацій та компаній з управління інвестиціями, що разом представляють приблизно $ 9 трильйонів інвестиційного капіталу. Кожного року вони відвідують ті країни світу, фінансовий ринок яких можна кваліфікувати як такий, що розвивається. Метою таких візитів є вивчення інвестиційного клімату в найбільш привабливих для інвестування країнах з функціонуючою ринковою економікою. Аналіз група здійснює на основі критеріїв ризику та прибутковості незалежно від соціальних, політичних чи економічних чинників, які мають відношення до окремих осіб чи країн.

Під час зустрічі гість ознайомився з діяльністю Асоціації українських банків, обговорив стан інвестиційного клімату в Україні, зокрема на фінансовому ринку, можливі напрямки співпраці в Україні тощо.

Поінформувавши про заплановане на 30 – 31 жовтня перебування в Україні групи представників їхньої Асоціації, пан Брайан запросив АУБ до участі в робочій програмі Russel 20-20, яка відбудеться в рамках згаданого візиту.
Зустріч пройшла в діловому форматі.

Прес-служба
Асоціації українських банків

 

Пошук
НОВИНИ