RSS
20 Жовтень
     
 
Новини АУБ
Завдяки галузевій Програмі корпоративного ліцензування програмних продуктів Microsoft банки - члени АУБ зекономили понад пів мільйона доларів

21.03.2006

21 березня в Асоціації українських банків відбулася прес-конференція на тему “Підсумки першого року дії галузевої Програми корпоративного ліцензування програмних продуктів Microsoft в українських банках”. У прес-конференції взяли участь Президент АУБ Олександр Сугоняко та Генеральний директор Компанії "Майкрософт Україна" Валерій Лановенко.

Як повідомили учасники прес-конференції, у березні завершився перший рік дії трирічної Програми корпоративного ліцензування програмних продуктів Майкрософт в українських банках, реалізація якої здійснюється у відповідності з Меморандумом про співпрацю, підписаним рік тому між Асоціацією українських банків та компанією «Майкрософт Україна».

За словами Валерія Лановенка, розрахована на 3 роки Програма надає банкам-членам АУБ та їх дочірнім підприємствам економічно більш сприятливі умови ліцензування, порівняно зі стандартними корпоративними програмами, які пропонуються компанією Microsoft: вищий (25%, 15%, 10% відповідно до років дії Програми) рівень базової знижки, придбання лише за бажанням деяких обов'язкових опцій, безкоштовне надання технічної підтримки і консультацій тощо.

Протягом першого року дії Програми до неї приєдналися понад 50 банківських установ, консолідована економія коштів яких склала близько пів мільйона доларів (бл. $544 000 (без ПДВ)), – повідомив під час прес-конференції Президент АУБ.

Програмою охоплено основні програмні продукти, які широко використовуються у вітчизняних банківських установах: операційні системи Windows, пакети офісно-програмних застосувань, серверні продукти.

До реалізації Програми залучено сертифікованих партнерів Microsoft в Україні. На АУБ у рамках реалізації Програми покладено виконання функцій координуючого органу.

Як наголосив під час прес-конференції Президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко, перехід українських банків на використання легальних програмних продуктів є важливим кроком до утвердження в Україні світових стандартів та забезпечення права інтелектуальної власності. Він також відзначив, що Програма сприяла наданню Україні Сполученими Штатами Америки та Європейським Союзом статусу країни з ринковою економікою і є важливою віхою на шляху нашої країни до євроінтеграції.

У свою чергу Генеральний директор компанії «Майкрософт Україна» Валерій Лановенко відзначив, що підсумок першого року дії Програми є позитивним для всіх сторін і що взаємовигідна співпраця між Microsoft та АУБ триватиме й надалі.
Більш детально з умовами Програми можна ознайомитися на веб-сайті Асоціації українських банків: www.aub.com.ua/ua/technologies.html?_m=publications&_t=rec&id=3836.

Додаткова інформація:

Починаючи з березня 2006, вступили в силу умови другого року Програми, якими передбачено надання 15% базової знижки на придбання програмних продуктів Microsoft.

Крім того, якщо протягом березня-липня 2006 учасники Програми придбають одноразово більше ніж 10 ліцензій на сервери, що включені в перелік продуктів по Програмі, то вони безкоштовно отримають за вибором один з офіційних курсів Microsoft в будь-якому учбовому центрі «Microsoft Certified Partner for Learning Solutions» в Україні.

(Перелік учбових центрів: http://www.microsoft.com/Rus/Learning/Cpls/Default.mspx.)

Список сертифікованих партнерів Microsoft в Україні: http://www.microsoft.com/Ukraine/Licensing/Where/Sale/Default.mspx)

 

Про Асоціацію українських банків (www.aub.com.ua )

Асоціація українських банків створена в 1990 році як всеукраїнська недержавна, незалежна, добровільна, некомерційна організація. Її місія полягає у сприянні розвитку національної банківської системи. АУБ об’єднує діючі в Україні комерційні банки та представляє їх системні інтереси у відносинах з державними органами. Окрім комерційних банків до складу АУБ входить шість регіональних банківських союзів: Дніпропетровський, Харківський, Кримський, Київський та Одеський банківські союзи, Асоціація банків Львівщини, а також Міжнародний інститут фінансів, Українська міжбанківська валютна біржа, Українська фінансово-банківська школа, Аудиторська фірма “АПІК”.

Контактна інформація для  преси:

Тел.: + 380 (44) 559-31-76
Факс: + 380 (44) 558-29-36
Контактна особа для преси: Шумило Сергій Вікторович, керівник прес-служби АУБ
E-mail: presa@aub.com.ua

Про корпорацію Microsoft

Заснована у 1975 році корпорація Microsoft є визнаним світовим лідером у виробництві програмного забезпечення, наданні послуг та розробці інтернет-технологій для персональних комп'ютерів та серверів. Компанія пропонує широкий спектр програмних продуктів для ділового та особистого застосування та послуг, покликаних розширити можливості людини за рахунок використання сучасного програмного забезпечення в будь-який час, у будь-якому місці та на будь-якому пристрої.

З 2003 року в Україні діє компанія «Майкрософт Україна», до завдань якої входить розвиток ринку програмного забезпечення, а також впровадження та локалізація найновіших технологій на території України.

Додаткову інформацію про компанію та продукти Майкрософт можна знайти на веб-серверах Microsoft: www.microsoft.com/ukraine.

Microsoft є товарним знаком Microsoft Corporation, що охороняється в США і/або інших країнах. Інші назви продуктів і компаній, що згадуються в даному документі, можуть бути товарними знаками відповідних власників.

Контактна інформація для  преси:

Тел.: +380 (44) 495 2960
Факс: +380 (44) 495 2961
Контактна особа для преси: Руслан Леоненко, PRP Ukraine
E-mail: rleonenko@prp.com.ua


 

Пошук
НОВИНИ