RSS
18 Грудень
     
 
Новини АУБ
У вівтрок 21 березня о 14.00 відбудеться прес-конференція Асоціації українських банків та Компанії "Майкрософт Україна" на тему: “Підсумки першого року дії галузевої Програми корпоративного ліцензування програмних продуктів Microsoft в українських банках

20.03.2006

АНОНС

прес-конференції Асоціації українських банків та Компанії "Майкрософт Україна"  на тему:


“Підсумки першого року дії галузевої Програми
корпоративного ліцензування
програмних продуктів Microsoft в українських банках”

 
Прес-конференція відбудеться у вівтрок 21 березня о 14.00
в приміщенні Асоціації українських банків.

У прес-конференції візьмуть участь:

- Президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко;
- Генеральний директор Компанії "Майкрософт Україна" Валерій Лановенко;
- Представники комерційних банків.


Інформаційний привід:

У березні завершився перший рік дії трирічної Програми корпоративного ліцензування програмних продуктів Майкрософт в українських банках, реалізація якої здійснюється у відповідності з Меморандумом про співпрацю, підписаним рік тому між Асоціацією українських банків та компанією «Майкрософт Україна».

Розрахована на 3 роки Програма надає банкам-членам АУБ та їх дочірнім підприємствам економічно більш сприятливі умови ліцензування, порівняно зі стандартними корпоративними програмами, які пропонуються компанією Microsoft: вищий (25%, 15%, 10% відповідно до років дії Програми) рівень базової знижки, придбання лише за бажанням деяких обов'язкових опцій, безкоштовне надання технічної підтримки і консультацій тощо.

Перехід українських банків на використання легальних програмних продуктів є важливим кроком до утвердження в Україні світових стандартів та забезпечення права інтелектуальної власності. Програма сприяла наданню Україні Сполученими Штатами Америки та Європейським Союзом статусу країни з ринковою економікою і є важливою віхою на шляху нашої країни до євроінтеграції.


Прес-конференція відбудеться за адресою:

м. Київ, вул. Марини Раскової, 15,
зал засідань Асоціації українських банків (кім. 710), 7-й поверх.

План заходу:
13:30-14.00 – Реєстрація.
14:00-14.45 - Прес-конференція.
14.45 -15.30 – Фуршет.

 

До участі у прес-конференції запрошуються усі бажаючі журналісти. Акредитація обов’язкова. Початок реєстрації журналістів – з 13.30. Про участь представників ЗМІ у прес-конференції необхідно завчасно повідомити за телефоном прес-служби АУБ 559-31-76, ел-адреса:  presa@aub.com.ua , або ПРП Україна: тел. 495 29 60 (Оксана Мандрика),  ел-адреса:   omandryka@rpr.com.ua .

 


Прес-служба
Асоціації українських банків

Тел. 559-31-76
E-mail: presa@aub.com.ua                

 

 

Пошук
НОВИНИ