RSS
13 Грудень
     
 
Новини АУБ
В АУБ відбулася зустріч з делегацією міжнародної менеджмент-консалтингової компанії ZEB

17.03.2006

В Асоціації українських банків відбулася зустріч з делегацією міжнародної менеджмент-консалтингової компанії ZEB, яка спеціалізується на обслуговуванні фінансових установ (банків, страхових компаній та компаній з управління активами). На зустрічі в АУБ компанію представляли Роберт Раєвскі та Мацей Медер.
Презентуючі свою компанію, гості повідомили, що свої проекти в сфері консультацій фінансових установ ZEB успішно реалізовує в Західній Європі (Німеччина, Швейцарія, Австрія, Ліхтенштейн) та країнах Центрально-Східної Європи (Польща, Чехія, Словаччина). Офіси компанії розташовані в Берліні, Мюнхені, Відні, Цюриху та Варшаві з загальною кількістю працівників більше 400 осіб. Компанія співпрацює з лідируючими установами в Європі, серед яких такі відомі, як: Commerzbank, HVB, SEB (Німеччина), Raiffeigen Zentralbank, BAWAG (Австрія), банк BPH, банк Pekao SA, BZ WBK (Польща), UBS, Credit Suisse (Швейцарія). Крім того, компанія співпрацює з Австрійським національним банком, Бундесбанком Німеччини, Національним банком Польщі тощо.
Серед напрямків діяльності,  компанія ZEB приділяє значної уваги фінансовому контролінгу, реінженирінгу бізнес процесів, ризик-менеджменту та регулюванню процедури нагляду. Спеціальні групи фахівців, що об”єднуються в т.зв. “центри компетенції” (Competence Centre), займаються розв”язанням завдань в кожному з цих напрямків.
Під час зустрічі гості ознайомилися з діяльністю Асоціації українських банків, обговорили стан фінансового ринку та національної банківської системи України, перспективи розвитку комерційних банків, вдосконалення банківських продуктів, можливі напрямки співпраці в Україні.
Досягнуто домовленість про налагодження взаємовигідної співпраці та підписання відповідної Угоди між АУБ та ZEB.
Зустріч пройшла в діловому форматі. Представники компанії подякували за відверту розмову, отриману інформацію про ситуацію в Україні та  висловили побажання проводити такі зустрічі й надалі.

Прес-служба
Асоціації українських банків

 

Пошук
НОВИНИ