RSS
20 Жовтень
     
 
Новини АУБ
www.aub.com.ua - новий інформаційний Web-ресурс Асоціації українських банків

25.04.2003

Відтепер через Web-ресурс АУБ (http://aub.com.ua/) можна оперативно отримати широкий спектр інформації як про Асоціацію, так і комерційні банки, що входять до неї, а також про законодавчі ініціативи в банківській сфері, останні новини українських банків тощо. Зокрема, на Web-ресурсі діють розділи “Банківські новини”, “Прес-релізи”, “Діяльність АУБ”, “Показники діяльності банків”, “Фінансові показники ринку” тощо. Також діє каталог посилань на web-ресурси банків – членів АУБ, банків СНД і Балтії, світових фінансових організацій, центральних банків країн світу. Окрім цього, члени АУБ отримують можливість спілкування між собою у внутрішньому закритому internet-форумі.

Під час розробки перед web-ресурсом ставилось кілька головних задач: сучасний дизайн, інформативність, доступність, простота в користуванні та зручність навігації. Перевагу було віддано системі управління контентом Web Logic Publishing, створеній компанією Finport Technologies, що дозволяє оперативно оновлювати інформаційні матеріали на ресурсі, а, в разі необхідності, змінювати його структуру.

Довідка:

Компанія Finport Technologies Inc. (http://www.finporttechnologies.com) спеціалізується на розробці інформаційних систем для державних установ і крупних комерційних компаній. Серед власних розробок  компанії - система управління контентом Web Logic Publishing, що мінімізує часові й фінансові витрати на розвернення й інформаційний супровід корпоративних систем, а також інформаційно-моніторингова система Web-Observer (http://www.webobserver.info), яка автоматизує процес збирання й обробки інформації з відкритих джерел Internet. Finport Technologies виступає офіційним вендором Світового Банку в Україні.

Асоціація українських банків (http://aub.com.ua/) створена в 1990 році як всеукраїнська недержавна, незалежна, добровільна, некомерційна організація. АУБ об’єднує діючі в Україні комерційні банки та представляє їх системні інтереси у відносинах з Національним банком, Верховною Радою, Адміністрацією Президента, Кабінетом Міністрів, Державною податковою адміністрацією, Верховним судом України, іншими державними та недержавними установами та організаціями. Призначення АУБ полягає у сприянні розвитку банківської системи України.

Прес-служба
Асоціації українських банків
Тел. 559-31-76
E-mail:
presa@aub.com.ua

Пошук
НОВИНИ