RSS
19 Грудень
     
 
Новини АУБ
АУБ увійшла до складу Громадської колегії при Держфінмоніторингу України

06.03.2006

Асоціація українських банків увійшла до складу Громадської колегії при Державному комітеті фінансового моніторингу України.

На першому установчому засіданні Громадської колегії було обговорено основні засади її діяльності, затверджено її склад, обрано Голову – президента Професійної асоціації реєстраторів і депозитаріїв Олексія Кия.

Громадську колегію створено на виконання Указу Президента України від 31.07.2004р. „Про забезпечення умов для більш широкої участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" та постанов Кабінету Міністрів України від 15.10.2004р. „Деякі питання щодо забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики", а також від 18.05.2005р. „Про додаткові заходи щодо залучення громадян до участі в управлінні державними справами".

Колегія є консультативно-дорадчим органом, який діятиме при Голові Державного комітету фінансового моніторингу України з метою здійснення координації заходів, пов'язаних із забезпеченням проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики в сфері запобігання та протидії легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму тощо. Створена вона з метою забезпечення реалізації громадянами їхнього права на участь у процесі державного управління та налагодження постійного діалогу з усіма соціальними групами населення та об’єднаннями громадян. В своїй роботі колегія координуватиме заходи, пов'язані з проведенням консультацій з громадськістю з питань формування і здійснення державної політики.

Асоціацію українських банків в Громадській колегії представлятиме директор Фінансово-економічного департаменту АУБ Тамара Волинько.

Перший заступник Голови Державного комітету фінансового моніторингу України  Віталій Зубрій, виступаючи на першому установчому засіданні колегії, відзначив, що для Держфінмоніторингу України є дуже важливим початок такого формату співробітництва з громадськістю.

За словами Президента АУБ Олександра Сугоняко, участь Асоціації в роботі Громадської колегії надасть можливість українським банкам більш активно брати участь в програмах з питань формування та реалізації державної політики в сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, вносити свої пропозиції, привертати увагу до існуючих проблем, віднаходити спільні шляхи їх вирішення, брати участь у вдосконаленні законодавства та практики фінмоніторингу.


Прес-служба
Асоціації українських банків

 

 

Пошук
НОВИНИ