RSS
19 Грудень
     
 
Новини АУБ
Анонс прес-конференції АУБ на тему: “Підсумки українсько-угорської конференції банкірів “Поточний стан та перспективи розвитку українсько-угорських фінансово-економічних відносин”, яка відбулася 23 – 24 лютого в Будапешті (Угорщина)

24.02.2006

Анонс прес-конференції АУБ на тему:
“Підсумки українсько-угорської конференції банкірів “Поточний стан та перспективи розвитку українсько-угорських фінансово-економічних відносин”. Прес-конференція відбудеться 27 лютого 2006 р. о 14:30 в приміщенні Асоціації українських банків.

У прес-конференції візьмуть участь:
Президент АУБ – Олександр Сугоняко,
Голова Правління КБ “Експрес-банк” Юрій Джус,
Голова правління АКБ “Мрія” Костянтин Ворушилін
 
Прес-конференція відбудеться за адресою:
м. Київ, вул. Марини Раскової, 15,
зал засідань Асоціації українських банків (кім. 710), 7-й поверх.

До участі у прес-конференції запрошуються усі бажаючі журналісти. Початок реєстрації журналістів об 14.00. Акредитація обов’язкова. Про участь представників ЗМІ у прес-конференції необхідно завчасно повідомити за телефонами прес-служби АУБ: 559-31-76,  або за електронною адресою:  presa@aub.com.ua
 

Прес-служба
Асоціації українських банків
Тел. 559-31-76
E-mail:
presa@aub.com.ua


ПРЕС-РЕЛІЗ:
АУБ виступить співорганізатором українсько-угорської банківської конференції
“Поточний стан та перспективи розвитку українсько-угорських фінансово-економічних відносин” – така тема українсько-угорської конференції, яка відбудеться 23 – 24 лютого в Будапешті (Угорщина).

У конференції беруть участь Асоціації банків Угорщини і України, представники Урядів, посольств, центробанків та комерційних банків обох країн. 

Метою конференції є налагодження прямих контактів між фінансово-кредитними установами обох країн, підтримка розвитку українсько-угорського банківського співробітництва з експортно-імпортних операцій, поліпшення можливостей поточного товарообігу, що дозволить активізувати двосторонні торговельно-економічні відносини.

Делегацію українських банків на конференції очолюватимуть Перший заступник Голови Національного банку України Анатолій Шаповалов та Президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко.

Порядок денний роботи конференції наступний:
23 лютого:
1. Учасників конференції вітають представник Уряду Угорської Республіки та Посол України в Угорській Республіці.
2. Презентація Угорського банківського союзу (УБС) – др. Реже Нєрш, Генеральний секретар УБС.
3. Презентація Асоціації українських банків (АУБ) – Олександр Сугоняко, Президент АУБ.
4. Про стан двостороннього торговельно-економічного співробітництва – погляд з Угорщини – Дєрдь Гілян, Державний секретар Міністерства економіки і транспорту Угорської Республіки, Уповноважений Уряду УР з питань розвитку східних ринків.
5. Про стан двостороннього фінансового та торговельно-економічного співробітництва – погляд з України – Анатолій Шаповалов, Перший заступник Голови Національного Банку України, Михайло Товт, керівник Торговельно-економічної місії у складі Посольства України в Угорській Республіці.
6. Запитання-відповіді, дискусія.
7. Презентація угорських та українських банків-учасників конференції, двосторонні переговори.

24 лютого:
1. Зустріч з керівництвом Угорського Національного Банку.
2. Зустріч з керівництвом Інспекції з нагляду за діяльністю фінансових установ.
Як наголосив Президент АУБ, проведення такої конференції сприятиме напрацюванню шляхів вирішення існуючих проблем у двосторонніх відносинах, налагодженню більш тісного українсько-угорського банківського співробітництва з метою пере вершення існуючого товарообігу (1,5 млрд. дол. США).

Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ