RSS
19 Грудень
     
 
Новини АУБ
АУБ виступить співорганізатором українсько-угорської банківської конференції

21.02.2006

“Поточний стан та перспективи розвитку українсько-угорських фінансово-економічних відносин” – така тема українсько-угорської конференції, яка відбудеться 23 – 24 лютого в Будапешті (Угорщина).

У конференції беруть участь Асоціації банків Угорщини і України, представники Урядів, посольств, центробанків та комерційних банків обох країн. 

Метою конференції є налагодження прямих контактів між фінансово-кредитними установами обох країн, підтримка розвитку українсько-угорського банківського співробітництва з експортно-імпортних операцій, поліпшення можливостей поточного товарообігу, що дозволить активізувати двосторонні торговельно-економічні відносини.

Делегацію українських банків на конференції очолюватимуть Перший заступник Голови Національного банку України Анатолій Шаповалов та Президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко.

Порядок денний роботи конференції наступний:

23 лютого:

  1. Учасників конференції вітають представник Уряду Угорської Республіки та Посол України в Угорській Республіці.
  2. Презентація Угорського банківського союзу (УБС) – др. Реже Нєрш, Генеральний секретар УБС.
  3. Презентація Асоціації українських банків (АУБ) – Олександр Сугоняко, Президент АУБ.
  4. Про стан двостороннього торговельно-економічного співробітництва – погляд з Угорщини – Дєрдь Гілян, Державний секретар Міністерства економіки і транспорту Угорської Республіки, Уповноважений Уряду УР з питань розвитку східних ринків.
  5. Про стан двостороннього фінансового та торговельно-економічного співробітництва – погляд з України – Анатолій Шаповалов, Перший заступник Голови Національного Банку України, Михайло Товт, керівник Торговельно-економічної місії у складі Посольства України в Угорській Республіці.
  6. Запитання-відповіді, дискусія.
  7. Презентація угорських та українських банків-учасників конференції, двосторонні переговори.

24 лютого:

  1. Зустріч з керівництвом Угорського Національного Банку.
  2. Зустріч з керівництвом Інспекції з нагляду за діяльністю фінансових установ.

Як наголосив Президент АУБ, проведення такої конференції сприятиме напрацюванню шляхів вирішення існуючих проблем у двосторонніх відносинах, налагодженню більш тісного українсько-угорського банківського співробітництва з метою пере вершення існуючого товарообігу (1,5 млрд. дол. США).


Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ