RSS
20 Січень
     
 
Новини АУБ
АКБ “Фінбанк” вступив до АУБ

27.01.2006

“Акціонерний комерційний банк “Фінбанк” (м.Одеса) прийнято до складу Асоціації українських банків. Рішення про це на своєму засіданні затвердила Рада АУБ.

АКБ “Фінбанк” зареєстровано НБУ 24 грудня 1993 р. (реєстраційний № 223) у формі товариства з обмеженою відповідальністю.

Місцезнаходження банку – м.Одеса, вул. Бєлінського, 16.

Голова Правління банку – Андрій Яцура.

Оголошений та сплачений статутний фонд банку становить 48,05 млн.грн.

Статутний та балансовий капітал банку станом на 1.12.2005 становив 48,05 млн. грн. (загальний капітал – 54,6 млн. грн.), загальні активи банку – 211.6 млн. грн.; фінансовий результат – 3129 тис. грн. (за відповідний період 2004 р. – 1291 тис. грн.).

АКБ "Фінбанк" позиціонує себе як регіональний банк і спрямовує свої зусилля на розширення присутності за допомогою створення нових установ банку (відділень) в Одесі і області. На сьогоднішній день у банку відкрито 5 відділень в Одесі і відділення у містах Іллічівськ і Роздільна. Йде робота із введення в експлуатацію ще 2-х відділень. Мережа відділень АКБ "Фінбанк" являє собою постійно зростаючу структуру, що активно розвивається. Відділення банку надають своїм клієнтам повний набір банківських продуктів і послуг. Виходячи з цілей стратегічного плану, діяльність відділень у першу чергу спрямована на обслуговування вкладників і одержання комісійних доходів по банківських продуктах.

У значній мірі було виконано пріоритетне завдання банку по збільшенню авторитету банку на ринку, чому сприяла зміна іміджу банку, розвиток мережі відділень, нові банківські методики і технології, цільова продумана рекламна кампанія. Банк став прозорим для потенційних і реальних клієнтів, що стало основою його успішності в очах громадськості.

У конкурентному середовищі банків Одеси АКБ "Фінбанк" займає тверде 5 місце за рівнем активів і зобов'язань, розміру кредитно-інвестиційного портфеля, капіталу та іншим показникам діяльності банку.

Координати КБ “Фінбанк”:

65012, м.Одеса,
вул. Бєлінського, 16
Телефони: (0482) 300-100
Факс: (0482) 300-111

 

Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ